Попов наказав мобілізувати на боротьбу з підтопленнями всю придатну для цього техніку

Попов наказав мобілізувати на боротьбу з підтопленнями всю придатну для цього техніку

На боротьбу з підтопленнями кинуті всі сили / Фото: Сегодня

З повінню будуть боротися і технікою, яка належить приватним підприємствам.

Київська міськдержадміністрація здійснює мобілізацію всіх технічних ресурсів, які дозволять мінімізувати наслідки підтоплень у місті. Причому мова йде не тільки про комунальну техніку, але і техніку, яка належить приватним підприємствам.

Як повідомили в одному з великих підприємств столиці, мобілізацію місто почало ще минулого тижня. "Нам подзвонили з районної адміністрації. Запитали, чи немає у нас помпового насоса, чи в робочому він стані і чи зможемо ми в разі потреби допомогти впоратися з підтопленнями. У нас дійсно є такий насос, він нам необхідний для роботи і, мабуть, в районі про це знали", - сказало джерело.

За його словами, підприємство направило в райадміністрацію представника, з яким районна влада обговорила план спільних з комунальними службами дій на найближчі дні, у тому числі з надання місту техніки для вивезення снігу і боротьби з підтопленнями.

"Не ми одні надали техніку, були представники багатьох підприємств району. Наскільки ми розуміємо, Попов наказав мобілізувати всі наявні в місті ресурси. В принципі, це правильно, тому що стихійне лихо б'є по всім. І працювати в цьому випадку треба всім. Ми, припустимо, без проблем і без зайвих питань дали техніку", - сказав співрозмовник.

Нагадаємо, що в Києві працює штаб із запобігання загрози повені та ліквідації її наслідків. Контролює роботу штабу особисто керівник столиці Олександр Попов. За інформацією прес-служби Київміськадміністрації, на даний момент до робіт із запобігання підтоплень підключилися столичні підприємства, які надали техніку, зокрема для вивезення снігу. Налагоджена комунікація з групами волонтерів і добровольців, які допомагають комунальним службам очищати зливостоки і виявляти місця підтоплень. Олександр Попов також звернувся до жителів столиці з проханням повідомляти в Контактний центр 15-51 про помічені підтоплення. Створені при штабі оперативні бригади відразу виїжджають в місця, зазначені киянами, і проводять роботи з відведення або відкачування води.

Повʼязані теми:

Наступна публікація