Попов кинув Київ під час сніжного апокаліпсису заради зустрічі із земляком

Попов кинув Київ під час сніжного апокаліпсису заради зустрічі із земляком

Попов з дружиною відвідав Відень / Фото: Коментарі

Розпорядження Попова про його відрядження до Відня було прийняте безпосередньо в день відльоту.

Єдиний бізнесмен, з яким голова міської адміністрації Києва Олександр Попов зустрічався у Відні в день снігового колапсу, був його земляк на прізвище Мороз. Про це йдеться у відповіді міської адміністрації на запит журналістів про зустрічі, які провів голова КМДА в Австрії 22 березня.

"Метою робочої поїздки було проведення переговорів з керівництвом компанії Voest-Alpine Stahl AG, а також з послом України в Австрії Березним в рамках підготовки Днів Києва у Відні", - говориться в листі київської адміністрації, пише у своєму блозі на "Українській правді" Сергій Лещенко.

У КМДА зазначають, що саме Voest-Alpine Stahl AG є головним спонсором проведення в Києві 12 квітня концерту Віденського філармонічного оркестру. "Ввечері 22 березня Попов зустрівся з послом України в Австрії Березним і українським бізнесменом Морозом, який є партнером компанії Voest-Alpine Stahl AG більше 20 років і проживає в Австрії".

"23 березня 2013 року Попов планував провести зустріч з керівництвом Voest-Alpine Stahl AG, яку був змушений скасувати і, у зв'язку з погодними умовами, терміново повернутися в Україну. Попов через неможливість проведення особистої зустрічі попросив Мороза провести цю зустріч і обговорити необхідні питання з керівництвом компанії Voest-Alpine Stahl AG", - стверджується в листі КМДА.

За інформацією джерел видання, Мороз - це колишній депутат Комсомольської міської ради, яку очолював Попов до переходу на посади в Київ.

Нагадаємо, Попов визнав, що перебував з дружиною у Відні 22 березня, коли в Києві почався сильний снігопад. За словами голови КМДА, він вилетів з Відня 23 березня о 07:00. Пізніше з'ясувалося, що він був відсутній у Києві першу добу снігового колапсу і прибув у столицю України не раніше 17:00 23 березня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація