Попов і Кожара зробили Відень союзником інтеграції України в ЄС - експерт

Попов і Кожара зробили Відень союзником інтеграції України в ЄС - експерт

Попов відбув до Відня з триденним візитом / Фото: УНІАН

Позитивні враження Заходу про Україні будуються саме з таких дрібних "кубиків", упевнений Микола Михальченко.

Активна співпраця Києва і Відня буде додатковим аргументом для підписання Євросоюзом угоди про асоціацію між Україною і ЄС восени цього року. Таку думку висловив президент Української Академії політичних наук Микола Михальченко.

"Я думаю, ті довірчі відносини і рівень співпраці, які склалися між столицею України і столицею Австрії, будуть додатковим аргументом для підписання Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом. Насправді позитивні враження Заходу про Україну будуються саме з таких дрібних "кубиків" - успішного співробітництва окремих міст, регіонів", - зазначив Микола Михальченко.

За його словами, "керівникові КМДА Олександру Попову вдалося головне - представити Київ, а відтак і Україну як надійного партнера. Австрійський бізнес сьогодні готовий вкладати і вкладає в українську столицю серйозні інвестиції. Це говорить про довіру до столичної влади, про те, що інвестори переконані в незмінності взятого Києвом курсу на розвиток", - зазначив Михальченко.

На думку політолога, Відень, поряд з Варшавою, сьогодні стає агентом захисту інтересів України в Євросоюзі. "У нинішньому році Україна головує в ОБСЄ. Штаб-квартира цієї організації, нагадаю, саме знаходиться у Відні. Також на збільшення симпатиків України серед австрійського істеблішменту працює щільне співробітництво влади Відня і Києва. В цілому це дає позитивний ефект, і вже сьогодні багато фахівців говорять про Відень, як про другий центр захисту інтересів України в ЄС після Варшави", - сказав Микола Михальченко.

Нагадаємо, що до Відня з триденним візитом, присвяченому ювілею побратимських відносин Відня і Києва, відбула делегація на чолі з головою КМДА Олександром Поповим. До складу делегації входять представники десятків київських підприємств, які візьмуть участь у бізнес-форумі в рамках Днів Києва у Відні. Столична влада у свою чергу представить бізнес колам Австрії програму "Київ інвестиційний", у якій визначені стратегічні напрямки розвитку Києва і представлені проекти, де передбачається участь інвесторів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація