Попов хоче відзвітувати за сніг і поговорити про потоп на сесії

Дата публікації
Перегляди
1180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попов хоче відзвітувати за сніг і поговорити про потоп на сесії

Голова КМДА Олександр Попов. / Фото: ТСН.ua

Попов вимагає включити до порядку денного найближчої сесії звіт КМДА про боротьбу зі стихією і поговорити про підготовку до повені.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов ініціює винесення на чергову сесію Київської міської ради 17 квітня питання про звіт КМДА про роботу в умовах надзвичайної ситуації міських служб в рамках завдань щодо попередження та недопущення повені в столиці. Про це повідомив журналістам сам Олександр Попов.

"Я наполягаю, щоб до порядку найближчої чергової сесії Київради, яка вже призначена на 17 квітня, було винесено звіт про нашу роботу з ліквідації наслідків сніжної стихії. А також звіт про заходи, які зроблені містом в рамках запобігання загрози повені. Сьогодні виникло багато інсинуацій, що мають, на жаль, політичний характер, пов'язаних з цією темою. Я хочу відзвітувати перед міськрадою про виконану роботу і почути пропозиції депутатів в частині оптимізації роботи щодо попередження наслідків можливої повені і підтоплень", - сказав Олександр Попов, відповідаючи на питання журналістів.

При цьому він додав, що сподівається на відверту розмову з депутатами.

"Сподіваюся, це буде відверта і конструктивна розмова. Депутати знають ситуацію з технічним забезпеченням наших комунальних служб, яка рік від року лише погіршувалася, відомі їм і бюджетні проблеми міста. Вважаю, ми повинні серйозно обговорити ситуацію і разом зробити так, щоб надалі більш ефективно відповідати на такі виклики", - сказав Олександр Попов.

За словами столичного градоначальника, на сьогоднішній день в Київській міськдержадміністрації розроблений і реалізується план дій комунальних служб в умовах можливого погіршення гідрологічної ситуації, ведеться серйозна профілактична робота.

До ліквідації наслідків рясних березневих снігопадів, які стали рекордними за всю історію метеорологічних спостережень в Києві, було залучено підрозділи МНС і МВС, а також техніка київських промислових підприємств.

Величезну допомогу міській владі надає населення. Кияни цілодобово інформують Контактний центр про проблемні території і збирають загони волонтерів, які разом з комунальниками очищають від снігу і бруду дощову каналізацію.

"Кияни дуже активно беруть участь в наведенні порядку в рідному місті. І я дуже вдячний всім, хто допомагає Києву не словом, а справою. Думаю, буде правильним, щоб і депутати, які представляють інтереси киян в міській раді, долучилися до нашої загальної справи - захисту Києва від загрози затоплення", - заявив Олександр Попов.

Як повідомили в мерії, секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про скликання чергової сесії Київради 17 квітня 2013 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація