Попов хоче дороги, які не потрібно ремонтувати кожен рік

Попов хоче дороги, які не потрібно ремонтувати кожен рік

Ямковий ремонт не встигнуть зробити до травневих свят / Фото: УНІАН

До першотравневих свят відремонтувати столичні дороги не встигнуть.

Голова Київміськдержадміністрації Олександр Попов вимагає від нового керівництва Київавтодору активізувати роботи з ремонту доріг. Як повідомив голова КМДА, при цьому ключовою вимогою до шляховиків залишається якість ремонту.

"Сьогодні ми відновлюємо роботи, перервані стихійним лихом. Графік робіт був порушений - ми планували завершити ямковий ремонт столичних доріг до першотравневих свят, але негода, на жаль, внесла свої корективи. Терміни ми змістили, тим не менше я вимагаю від нового керівника Київавтодору завершити ремонтні роботи якомога швидше. Однак при цьому не забувати про якість ремонту", - сказав Олександр Попов.

Керівник міста акцентував, що ямковий ремонт тимчасово вирішує проблему якості доріг у столиці, проте київські дороги потребують капітального ремонту.

"Я переконаний, що київські дороги потрібно капітально ремонтувати. Це більш тривалий і дорогий процес, ніж ямковий ремонт. Але абсолютно необхідний. 85% київських доріг вичерпали термін експлуатації. І я буду наполягати, щоб саме на капремонті ми робили акцент в найближчі роки", - сказав голова КМДА. При цьому він додав, що "такий підхід дозволить місту економити в майбутньому: капітально відремонтовані дороги роками не потребують ямкового ремонту".

Олександр Попов у зв'язку з цим зазначив, що місто зможе серйозно збільшити фінансування програм з капремонту доріг в тому випадку, якщо парламент ухвалить закон, що дозволяє залишати в міському бюджеті 100% податку на доходи фізосіб. Законопроект розроблений за вказівкою керівника Києва фахівцями КМДА і направлений в Кабмін, оскільки міськадміністрація не має повноважень подавати на розгляд законопроекти.

"Я сподіваюся, цей проект буде поданий урядом і затверджений. Щоб вже в наступному бюджетному році ми отримали нові можливості, у тому числі і для капремонту доріг", - сказав Олександр Попов.

Повʼязані теми:

Наступна публікація