Попов хоче до кінця місяця прибрати і прикрасити Київ

Попов хоче до кінця місяця прибрати і прикрасити Київ

Попов зустрівся з волонтерами / Фото: УНІАН

Голова КМДА подякував волонтерам за допомогу місту в дні стихії і запросив на толоку.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов подякував волонтерам і всім киянам, які допомагали місту ліквідувати наслідки сніжної стихії і сьогодні разом з комунальними службами працюють над тим, щоб танення снігу не викликало критичних для життєдіяльності столиці підтоплень.

Про це Олександр Попов сказав у середу під час зустрічі з київськими волонтерами.

"Величезна подяка від імені всіх жителів міста волонтерам, добровольцям і тим тисячам киян, які допомагали комунальним службам впоратися зі сніговою стихією. Сьогодні ми разом продовжуємо роботу над тим, щоб не допустити критичних для життєдіяльності столиці підтоплень. І ця спільна робота приносить результат: сьогодні можна говорити, що нам вдалося уникнути серйозних загроз, які несе з собою танення величезної маси снігу", - сказав Олександр Попов.

Керівник міста підкреслив, що столиця буде працювати в особливому режимі до повної ліквідації загрози паводку. За його словами, своєчасно проведені роботи з очищення зливостоків і систем водовідведення, а також масований вивіз снігу за межі Києва призвели до позитивного результату. Однак контроль над ситуацією місто буде здійснювати до повного танення снігу, а також прогнозованого проходу Дніпром талих вод з Білорусі та Росії.

Олександр Попов також висловив надію, що після танення снігу волонтери візьмуть участь у Другій міській толоці. "Торік ми разом з вами зробили дуже багато для нашого улюбленого Києва і всієї України. Ми провели Першу київську толоку, прибрали і прикрасили місто. Після цієї спільної роботи ми з гордістю приймали іноземних гостей, які приїхали на Євро-2012. В цьому році, в кінці місяця, я пропоную знову вийти на вулиці і в парки, прибрати наш Київ для себе, для своїх дітей. Сподіваюся, ви візьмете активну участь у Другій київської толоці", - сказав Олександр Попов, звертаючись до волонтерів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація