Вибухівка і тисячі боєприпасів. У поліції Києва підсумували місячник добровільної здачі зброї

У столиці такий місячник проходить втретє. 

Протягом жовтня до правоохоронних органів Києва звернулося близько 2,5 тисячі громадян щодо добровільної здачі зброї. Поліцейські вилучили 1182 одиниці зброї.

"Протягом жовтня громадяни здали 371 одиницю зброї, у тому числі 17 зразків нарізної армійської та 38 – мисливської зброї, 176 – гладкоствольної мисливської, 107 – холодної, 30 – саморобної тощо. Крім того, поліцейські вилучили 8095 боєприпасів, серед яких більшість до зброї мисливських зразків: 5021 – до нарізної та 2308 – до гладкоствольної", - йдеться у повідомленні прес-служби Нацполіції Києва.

Також зазначається, що у жовтні правоохоронці вилучили 2,7 кг вибухових речовин, 4 міни, 8 гранат та 36 запалів.

Згідно з повідомленням, із початку року місячник добровільної здачі зброї на території Києва проводиться втретє. 

У Нацполіції додали, що своєчасне звернення до правоохоронних органів та здача нелегальної зброї звільняє громадян від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, з 1 до 31 жовтня 2016 року Національною поліцією України проводився місячник добровільної здачі зброї 

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація