Помер один із постраждалих у пожежі на нафтобазі на Київщині
Троє інших постраждалих перебувають у тяжкому стані.
Чотири резервуари нафтобази досі горять. / © Державна служба України з надзвичайних ситуацій
У лікарні помер один з чотирьох постраждалих під час пожежі на нафтобазі у селі Крячки Київської області.
Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Троє інших постраждалих перебувають у тяжкому стані.
Станом на 23.55 8 червня чотири резервуари з паливом продовжують горіти. Усього на нафтобазі 17 резервуарів.
До гасіння пожежі залучено 45 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 218 чоловік особового складу, а також 2 пожежних потяги від станції Фастів та Київ-Товарний. Керівництво гасіння пожежі безпосередньо на місці здійснює в. о. начальника ГУ ДСНС України в Київській області.
Нагадаємо, в міліції назвали попередню причину масштабної пожежі на нафтосховищі під Києвом.