Політолог: опозиція відтягує вибори в Києві і паралельно піариться на темі снігопаду

Дата публікації
Перегляди
1186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Політолог: опозиція відтягує вибори в Києві і паралельно піариться на темі снігопаду

Опозиція піариться на снігу, упевнений політолог / Фото: ТСН.ua

Кость Бондаренко вважає політичною демагогією критику опозицією міської влади.

Березневий снігопад у Києві став "великим подарунком для опозиції в умовах політичного цейтноту, пов'язаного з відсутністю рейтингового опозиційного кандидата на посаду мера столиці". Так прокоментував критику опозицією дій міської влади у період стихійного лиха політолог Кость Бондаренко.

"Опозиція сьогодні перебуває в дуже складній ситуації. Явне небажання Кличка балотуватися в мери змусило опозицію шукати інші кандидатури, які могли б виграти ці вибори. Але таких кандидатур просто немає: згідно соцопитувань, ніхто з імовірних кандидатів від опозиції навіть близько не наближається до Попова за рейтингом. Тому об'єктивно опозиція зацікавлена відтягнути вибори в Києві, паралельно максимально працюючи на зниження рейтингу глави Київміськдержадміністрації", - сказав Кость Бондаренко.

За його словами, критичні вислови в останні дні відносно столичної влади - "політична демагогія, мета якої - зайвий раз заявити про себе і заодно знизити рейтинг Попова. Можливо, також зняти з себе відповідальність за бездіяльність при вирішенні важливих для столиці бюджетних питань".

Зокрема, Кость Бондаренко зазначив: "Не можна однозначно стверджувати, але якщо б десять обраних киянами депутатів-мажоритарників більш активно підтримали Попова в бюджетному питанні, коли керівник столиці намагався вибити у Азарова хоч як-або прийнятний бюджет, місто мало би вже сьогодні ресурси для того, щоб більш ефективно реагувати на ситуацію. Однак замість вирішення реальних проблем Києва в парламенті опозиція надала перевагу політичним іграм".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація