Політолог: опозиція намагається вичавити максимум дивідендів зі стихійного лиха в Києві

Політолог: опозиція намагається вичавити максимум дивідендів зі стихійного лиха в Києві

Опозиція піариться на стихійному лиху в Києві, упевнений експерт / Фото: ТСН.ua

Насправді в умовах, що склались, комунальні служби зробили все, що можна було зробити, упевнений Микола Михальченко.

Опозиція використовує стихійне лихо в Києві для підвищення власного рейтингу. Таку думку висловив почесний президент Української академії політичних наук Микола Михальченко, коментуючи заяву київської "Батьківщини" з вимогою відставки голови КМДА Олександра Попова.

"Дану заяву слід розглядати, перш за все, в контексті майбутніх виборів мера Києва. Очевидно, що сьогодні опозиція не готова до цих виборів. Крім Кличка вона не може виставити в Києві кандидата, здатного скласти конкуренцію чинному керівнику столиці Попову. Але Кличко вже налаштований на президентську кампанію 2015 року. Тому опозиція намагається тягнути з виборами. Цим пояснюються і недавні блокування парламенту. Якщо б не було таких дій опозиції в лютому, а потім у березні, вибори в Києві вже давно були б призначені", - сказав Михальченко.

За його думку, "нинішні заяви - ні що інше, як спроби ще раз заявити про себе, а заразом і спробувати знизити рейтинг глави КМДА в умовах відсутності кандидата, якого можна порівняти з ним за рівнем підтримки серед киян. Опозиція намагається вичавити максимум політичних дивідендів зі стихійного лиха в Києві. Насправді в умовах, що створилися, комунальні служби зробили все, що можна було зробити, і навіть більше. Не думаю, що хтось міг попрацювати більш ефективно", - сказав Микола Михальченко.

Він додав, що "менш сильні снігопади у Європі нинішньої зими блокували європейські столиці на кілька діб. Коли приходить таке стихійне лихо, впоратися з ним складно будь-кому".

Повʼязані теми:

Наступна публікація