Поліція заперечує, що наряд викликали до квартири з замореними голодом дітьми

Поліція заперечує, що наряд викликали до квартири з замореними голодом дітьми

Фото: УНІАН

До цього будинку правоохоронців кликали, але за іншими приводами.

Патрульна поліція України заперечує поширену інформацію, що сусіди викликали наряд поліцейських до квартири, де перебували на самоті голодні діти. Таку інформацію напередодні повідомляв з посиланням на мешканців будинку уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

"Інформація, поширена деякими журналістами та громадянами, про те, що перед смертю дитини в Києві до закритої квартири приїжджали полісмени, які не допомогли, не відповідає дійсності. Викликів до патрульної поліції за адресою проживання дітей протягом останнього місяця не надходило!" - йдеться у повідомленні поліції.

У прес-службі відомства додають, що виклики до цього будинку надходили, але стосувались крадіжок.

"Провели перевірку: з 11.11.2016 року до сьогоднішнього дня за адресою будинку було 5 викликів. У ніч із 5 на 6 грудня - 3: дзвінок жінки про те, що у неї помер син, два повідомлення лікарів про смерть хлопчика і госпіталізацію дівчинки. В інші дні - два повідомлення про крадіжки", - повідомила начальник відділу комунікації ГУ НП Києва Оксана Блищик.

6 грудня стало відомо, що у Києві матір залишила на 9 днів у зачиненій квартирі двох малолітніх дітей. Хлопчик, якому не виповнилось й двох років, помер від голоду. Дівчинка потрапила до реанімації. На допиті у прокуратурі мати заявила, що "не думала, що вони можуть померти". Жінці загрожує до 8 років ув'язнення.

Матері, яка на 9 днів зачинила у квартирі двох малих дітей, обиратимуть запобіжний захід

Матері, яка на 9 днів зачинила у квартирі двох малих дітей, обиратимуть запобіжний захід

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація