Поліція встановила особи зухвалих грабіжників столичного банку

Дата публікації
Перегляди
2904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поліція встановила особи зухвалих грабіжників столичного банку

Фото: ГУ Національної поліції України у місті Києві

Аналогів дій злодіїв у новітній історії України немає.

У Києві без зброї та метушні пограбували банк. Злодії спокійно зайшли до кімнати з індивідуальними клієнтськими сейфами та спустошили частину з них, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Двоє чоловіків під виглядом клієнтів завітали до фінустанови опівдні. На виході попрощалися з робітниками банку та спокійно пішли. Зникнення коштів могли б і не помітити, якби один із орендарів шухлядки не приїхав забрати її вміст. "Приїхав забрати гроші. Відкрив комірку, а там пусто. Не повірив очам, покликав товариша, кажу: блін, не може бути. Точно нема! Я до адміністрації банка", - розповів потерпілий Олександр Коваль.

У Києві двоє неозброєних людей зухвало пограбували банк

У Києві двоє неозброєних людей зухвало пограбували банк

У брошурках цього банку послуга зберігання цінностей в індивідуальних сейфах рекламується як дуже надійна. Однак у кімнатці немає відеоспостереження. Працівники фіну станови кажуть, що клієнти, коли підписували угоду, знали про це. Тому банк не понести відповідальності за те, що сталося. "Камери спостереження в залі є, при вході є. Є фотографії тих людей, слідчі займаються цією справою. Зараз немає підстав звинувачувати, працівники діяли згідно інструкції", - заявив представник банку Григорій Коломієць.

За попередньою інформацією, грабіжники винесли 7 млн гривень. Однак ця цифра може бути не остаточною, адже ще не всі клієнти перевірити вміст своїх шухлядок. "Це не кінець, тому що люди підходять, відкривають свої комірки. Людина йде і не знає, будуть там кошти чи ні", - каже адвокат потерпілого Оксана Панцир.

Тим часом правоохоронці кажуть, що особи грабіжників уже встановлені. Якщо їх знайдуть і затримають, вони понесуть відповідальність за скоєне.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація