Поліцейські розповіли кумедну історію порятунку кота серед ночі

Поліцейські розповіли кумедну історію порятунку кота серед ночі

"Пріус" виявився любителем додати клопоту службам столиці / Фото: facebook.com/Михайло Кіндракевич

Кіт отримав ім'я "Пріус".

В ніч проти середи, 22 липня, поліцейські витягли з вентиляції патрульної машини кота, якого трохи раніше співробітники МНС врятували з іншої труби і привезли до поліції.

Спочатку поліція не могла визначити, де саме застряг "рецидивіст" у машині. Лише чули, як він нявкає. Визначити місцезнаходження тварини змогли лише тоді, коли один з полісменів включив кондиціонер – на холодне повітря кіт починав дужче нявкати, коли включили тепле – замовк, вочевидь, йому подобалось.

Серед патрульних знайшовся і хлопець, який раніше працював на автосервісі Toyota, він відкрутив те, що було можливо, але й так кота дістати не вдалося. Не хотіла тварина вилазити й коли її стали заманювати ковбасою. Зрештою котика витягли досить брутальним способом – підштовхнули палкою та витягли за хвіст. Шкоди, запевняють "копи", тварині не нанесли, а кіт помстився – роздряпав поліцейським руки.

Згодом тварина заспокоїлась, а поліцейські назвали її на честь патрульного авто – "Пріусом".

"Пріус" виявився любителем додати клопоту службам столиці / Фото: facebook.com/Михайло Кіндракевич

Незабаром патрульна поліція почне працювати в Одесі та Львові. Набір до лав поліції працює у Миколаєві та Дніпропетровську. Після стрілянини у Мукачевому ухвалили рішення якнайшвидше оголосити набір поліцейських і на Закарпатті.

 

Сегодня ночью в Киеве полиция спасла еще одну жизнь!- Ребята, подойдите пожалуйста к патрульке, у нас тут что-то мяука...

Posted by Михаил Киндракевич on 22 Июль 2015 г.

Повʼязані теми:

Наступна публікація