Поки Тищенко пише повідомлення з Таїланду, гроші на лікування постраждалої від вибуху збирають сусіди

Дата публікації
Перегляди
4098
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поки Тищенко пише повідомлення з Таїланду, гроші на лікування постраждалої від вибуху збирають сусіди

Микола Тищенко через вибух переривати відпочинок не став / Фото: СТБ

Стан дівчини , як і раніше, вкрай важкий.

Дізнавшись про вибух у ресторані "Апрель", сусіди постраждалої офіціантки Станіслави Бабенко вирішили допомогти родині - зібрати гроші на її лікування.

Вони не вірять заявам керівництва ресторану про те, що постраждалим лікування оплатять, пише "Комсомольськая правда" в Украине".

"Вона вчилася на кухаря-кондитера в училищі. А десь рік тому пішла працювати до цього ресторану. До речі, за професією кондитер. Мама виховувала її та брата сама, без чоловіка. Тягнула як могла. І тут таке горе..." - розповідають сусіди дівчини.

"Все найнеобхідніше у хворих є. З вчорашнього дня всі операції, медикаменти були за наш рахунок. Для лікування співробітників ми зібрали кращих лікарів міста. Організували збір крові. Щодня здають по 60-80 людей!" - так видання запевнив менеджмент мережі "Наша карта".

Власник "Нашої карти" Микола Тищенко в день вибуху він був за кордоном (за чутками, в Таїланді). Поки що відпочинок Микола переривати не став. Обмежився "душевним і проникливим" записом на своїй сторінці в соцмережі Facebook, в якому не було ні слова про постраждалих кухарів та офіціантів.

До речі, у вівторок, 19 лютого, чотирьом співробітникам "Апреля", у тому числі Тетяні Бабенко, зробили операції. Стан Тетяни, як і раніше, вкрай важкий.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4098
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація