Поки не обговорюємо. У Кличка прокоментували можливість подорожчання проїзду в метро

Поки не обговорюємо. У Кличка прокоментували можливість подорожчання проїзду в метро

Фото: pixabay.com

Собівартість проїзду складає 5,6 грн, кажуть в адміністрації підземки. 

Київська міська державна адміністрація поки не розглядає питання щодо підвищення тарифу на проїзд у столичному метро.

"Поки що таку можливість (підвищення тарифу на проїзд у метро – Ред.) ми не обговорюємо", – цитує УНІАН  слова першого заступника голови КМДА Геннадій Пліса.

Про те, що питання подорожчання проїзду у київському метро поки не розглядається, говорили і в столичній підземці.

"На сьогодні питання про підвищення тарифу взагалі не розглядається. У нас витрати по електроенергії збільшилися в три рази, і для нас це означає збільшення собівартості проїзду, але питання про підвищення у КМДА не розглядається, а до компетенції метрополітену не входить перегляд тарифів", – сказав директор "Київського метрополітену" Віктор Брагінський

За його словами, собівартість тарифу на проїзд у метро зросла до 5,6 грн, при цьому міська влада самостійно встановлює економічно обґрунтований тариф.

Як повідомлялося раніше, заступник керівника київського метро Дмитро Пеклун в інтерв'ю ТСН заявив про те, що протягом поточного року проїзд у київському метро може подорожчати приблизно на 50%

"Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна – інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену – будівництво нових станцій, купівлю рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як в Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%", - сказав він. 

Коли зникнуть жетони та які зміни чекають київську підземку - читайте в повній версії інтерв'ю.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація