Подробиці гучної справи з бункером зі зброєю та БТРом під Києвом: власника раніше вже судили

Подробиці гучної справи з бункером зі зброєю та БТРом під Києвом: власника раніше вже судили

Подробиці гучної справи з бункером зі зброєю та БТРом під Києвом: власника раніше вже судили

Фото: Прокуратура міста Києва

Підприємець не з'явився на допит до прокуратури.

Бункер з арсеналом зброї під Києвом виявився складом інтернет-магазину. Власник садиби запевняє, що цей обшук у нього – не вперше. Та звинувачує працівників прокуратури. За його словами, учора вони поцупили чимало особистих речей.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Обшуки на території дачного кооперативу в передмісті Києва прокуратура проводила вчора, 4 листопада, згідно з рішенням суду.

"Те, що вилучили боєприпаси на експертизу, – я не обурююся. Я з розумінням до цього ставлюся. Але навіщо вилучати пневматичний пістолет і називати його бойовим?!", – говорить підприємець Геннадій Конєв.

Сьогодні господар маєтку сам викликав поліцію та написав заяву. Мовляв, працівники прокуратури під час обшуку поцупили особисті речі та пошкодили майно.

"Виламували двері та збивали камери. Пропав побутовий інструмент – підзорна труба, зарядний пристрій для акумуляторів", – нарікає чоловік.

Обшук проводили в бункері. Зараз більшість полиць пусті, проте ще вчора на них лежали міни та снаряди. Господар твердить, що це були муляжі.

Геннадій Конєв розповідає, що подібний обшук уже був рік тому. Тоді правоохоронці вилучили з його складу зброю, проте згодом усе повернули. Учора працівники прокуратури навідалися знову з рішенням суду. Першим на шляху силовиків був охоронець Анатолій.

"Запитав, хто такі. Стрибає, збиває з ніг, обличчям у пісок і – лежати. Я відкрив ворота, заїхали 16 машин. Біля воріт стали автоматники", – згадує охоронець Анатолій Вержук.

Чоловік твердить, що після закінчення обшуку із території вивозили ящики з муляжами. Проте протокол про вилучені речі він так і не отримав.

Власника садиби правоохоронці підозрюють у виготовленні та збуті вогнепальної зброї. У майстерні, за версією слідчих, міститься обладнання для переробки зброї. Власник такі припущення відкидає.

"Це звичайна майстерня, побутова, домашня – просверлити, зробити дірку чи заварити щось", – переконує Конєв.

Підприємець каже, що все наявне в гаражі – для продажу. Чоловік має магазин у Києві. У ньому також проводили обшук, проте нічого підозрілого не знайшли.

У прокуратурі стверджують, що Конєва сьогодні запросили на допит. Чоловік мав узяти із собою документи на зброю, аби підтвердити законність її тримання. Проте до прокуратури Конєв не доїхав.

"Він повідомив, що не може приїхати до прокуратури у зв'язку із тим, що не має на даний час вказаних документів", – говорить речник прокуратури міста Києва Надія Масимець.

Звинувачення щодо крадіжки майна у відомстві відкидають.

"Ці слідчі дії були проведені відповідно за ухвалою суду за участю понятих. Також зафіксовано усе на відео", – каже Масимець.

За інформацією з власних джерел ТСН, у серпні цього року Ніжинський суд визнав Конєва винним у незаконному збуті вогнепальної зброї та призначив покарання у вигляді 5 років за ґратами. Проте Геннадій Конєв вніс заставу в 300 тисяч гривень та подав апеляцію.

Чи є бойовою зброя, вилучена напередодні, експерти мають з'ясувати вже на початку наступного тижня.

Антон Страшко

Власник бункеру з арсеналом зброї під Києвом запевняє, що це склад інтернет-магазину

Власник бункеру з арсеналом зброї під Києвом запевняє, що це склад інтернет-магазину

Повʼязані теми:

Наступна публікація