Побут антимайданівців: страх провокацій, каша із тушонкою і автономія кримських наметів

Дата публікації
Перегляди
4514
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Побут антимайданівців: страх провокацій, каша із тушонкою і автономія кримських наметів

Раціон антимайданівців був неоригінальним

Головна сцена - це особлива зона Антимайдану.

Віднедавна Маріїнський парк – це не лише памʼятка Києва. Зараз це – ніби окрема цивілізація. Ті, хто страйкують, називають його містечком зі своїми правилами та законами, - йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Комендант табору називав все навколо Майданом Єднання. Навіть звичайні доріжки перейменували у вулиці з пацифістськими назвами.

Впродовж дня, стверджував комендант, тут перебуває близько 15 тисяч людей. Серед 64 наметів виділяються кримські, бо вони розташовані трохи збоку, немов копіюючи мапу України.

Життя тут без екстриму: вранці чистять зуби, біля вогнища обговорюють останні новини, цілодобово оберігають намети та усіляко розважають себе на експериментальній сцені. Головна сцена - це особлива зона Антимайдану.  Вночі туди зась навіть журналістам. Мовляв, там стоїть обладнання і чимало речей, тому воно під особливою охороною. Площа біля Маріїнського палацу розділена на кілька секторів. Біля Кабміну стояла основна сцена, на ній тут виступали політики та артисти. Все це транслювали на екран. Найбільшу цікавість викликали кадри сутичок міліції та людей.

Щогодини тут лунав гімн, щоправда, не загальнонаціональний, а партійний. Проте люди чомусь не співають, списуючи мовчання на хворе горло.

ТСН пропонує порівняти майдани

ТСН пропонує порівняти майдани

Найголовніше у цьому містечку - це кухня. Працює вона цілодобово. Основний раціон – суп, каші із тушонкою та чай.

Також антимайданівці розважали себе грою у карти.

У всіх жителів цього містечка є свої страхи. Найбільший з них – це провокації. Навіть спецзагін створили, але він в основному підтримує безалкогольний режим: реакція сувора - депортація.

Надвечір людей тут меншало: хтось спав у наметах, хтось поїхав додому. А зранку все повторювалося по колу: сніданок – мітинги, обід – мітинги, вечеря – мітинги. Але комендат стверджував, що пильнувати за всім треба щомиті.

Тут обіцяли стояти до перемоги. Проте уже вчора парк спорожнів. Новий рік його мешканці вирішили зустрічати вдома. Вогник світиться тільки у наметі координаторів.

 

Нагадаємо, що антимайданівці вимагають гроші за мітинг і погрожують блокуванням офісу Партії регіонів

Кореспондент ТСН-Тижня Руслан Харченко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4514
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація