У селищі під Києвом пліснява та грибок перетворили життя мешканців 5-поверхівки на жах

У селищі під Києвом пліснява та грибок перетворили життя мешканців 5-поверхівки на жах

Мешканці багатоповерхівки ходять у коридор із парасольками / Фото: Veer

Поблизу Києва у Баришівці мешканців 5-поверхівки майже рік заливає стічною водою, пліснява та грибок вкривають стіни квартир.  

Люди нарікають, що маленькі діти не вилазять із болячок, а місцевий ЖЕК чомусь не може зарадити людській біді. У деяких із мешканців багатоповерхівки астма, а з такою хворобою категорично заборонено жити в умовах, де є постійна сирість, грибок та пліснява на стінах, - йдеться у сюжеті ТСН

У будинку — потічки води, вона стікає просто під двері або й у кімнати. Вода тече наче із водоспаду зверху вниз аж до першого поверху. У помешканні — дірява стеля. Мешканці в квартирах з парасольками виходять в коридор під час дощу і марно борються з гниллю на стінах.

Через воду замикає електропроводка, адже вона уже навіть у щитових. Мешканці будинку оббивали пороги селищної та районної рад, надіслали купу звернень в інстанції, та їхню біду вперто не помічають. Мовляв, спочатку сказали, що будинок підлягає капітальному ремонту, а коли навесні почало затікати і грибок поліз на стіни, сказали, що просто грошей немає.

У ЖЕКу кажуть, що 280 тисяч гривень заклали на ремонт наступного року. Проте мешканці розповідають, що ці обіцянки комунальників вже чули у минулому році.

Поблизу Києва мешканців 5-поверхівки майже рік заливає стічною водою

Поблизу Києва мешканців 5-поверхівки майже рік заливає стічною водою

Повʼязані теми:

Наступна публікація