Поблизу "Динамо" майданівці стали на захист барикад через криваву памʼять про загиблих побратимів

Дата публікації
Перегляди
4509
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поблизу "Динамо" майданівці стали на захист барикад через криваву памʼять про загиблих побратимів

Частину барикад прибрали, але люди із Майдану не збираються йти геть

Комунальникам все таки вдалося пізніше розібрати барикаду.

На Майдані знову палили шини, - так його нинішні мешканці відреагували на прохання комунальників розібрати барикади. Втім, подекуди навести лад у центрі все ж таки вдалося, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вчора вранці комунальники розбирали каміння з барикади на Грушевського. Устигли вивезти кілька вантажівок. Зо пʼять активістів їм не заважали. Але щойно мали відʼїхати чергові машини з побитою бруківкою, до барикади підтягнулися інші майданівці. Каміння довелося висипати назад. Комунальники не сперечались. Каміння з кузова висипали туди, де взяли. Але активісти все одно обурилися. Робітників просили їхати геть. Вікна комунальним автівкам хоч обіцяли, проте не побили, але колесо все ж прокололи.

Свою поведінку пояснюють тим, що барикада їм дорога як памʼять. Тут загинули їхні друзі. Дозволу на її прибирання не давали.

Віце-президент федерації футболу Києва, який спостерігав за розбиранням барикад, каже, що прибрати площу довкола стадіону готувались давно. Сьогодні на "Динамо" заплановано дитячий футбольний матч, а барикади довкола заважають й створюють небезпеку для вболівальників.

Інші люди, які теж називають себе активістами Майдану, зізнаються, що прибирання узгоджували із ними. Цікаво, що за кілька годин комунальники повернулися. Майданівці їх проґавили, тому прибрати площу довкола стадіону таки вдалося.

Прибирати учора планували і на самому Майдані, але через дощ суботник відклали. Натомість підпалили кілька шин - так намагались відлякати комунальників, які з пропозицією розібрати барикади приходили і сюди. Активісти, які лишаються на Майдані твердять, що покидати його намірів не мають.

 

Нагадаємо, що через півроку після першого розгону Євромайдану винні й досі не покарані

Кореспондент ТСН Оксана Щербина.

Частину барикад у центрі Києва розібрали

Частину барикад у центрі Києва розібрали

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4509
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація