Після жорстокого побиття на Оболоні дружина чоловіка з бітою розповіла свою версію сутички

Після жорстокого побиття на Оболоні дружина чоловіка з бітою розповіла свою версію сутички

Дружина чоловіка з бітою розповіла свою версію бійки / Фото: ТСН.ua

28-річний чоловік готується до складної операції, а жінку вигнали з роботи й вона не знає, як прогодувати двох дітей.

Дружина чоловіка з биткою, який брав участь у масовій бійці на Оболоні, розповіла свою версію сутички. Вона стверджує, що хлопці напали на них та побили її. Після цього чоловік пішов розбиратися, пишуть Вести.

"Ми поверталися з магазину з пакетами в руках, несли молоко, сир, хліб. А коли підходили до під'їзду, до нас підійшли дівчата з компанії, яка сиділа біля будинку. Там було десь десять чоловік, вони вели себе дуже агресивно. Кричали і матюкалися. Видно, що були п'яні. Дівчата попросили цигарок, взяли півпачки. А після цього почали підходити хлопці. Ми просили не нахабніти, сказали, що в нас двоє дітей і проблеми не потрібні. Хлопці напали на чоловіка, а дівчата і один хлопець побили мене. Вдома чоловік подивився, що я вся в крові і синцях, і вискочив на вулицю. Це відбулося непомітно, поки вмивалася, виглянула у вікно і побачила його там. Де взяв биту, я не знаю, вдома такого не було. Ну а далі ви все бачили", - розповіла Анастасія Голінченко.

Анастасія тиждень провела в лікарні зі струсом мозку. Її чоловік досі в лікарні та чекає на важку операцію. Під час лікування жінку звільнили з роботи. Тепер вона не знає, як прогодувати двох дітей.

"У нього вм'ята вилиця, оскільки потрапили в гайморову пазуху, порушена пірамідка слухового апарату й розбитий лобовий відросток до черепа", - розповіла жінка.

Крім того, Анастасія підозрює, що слідчу в справі підкупили.

"Вона намагається вивести цю справу на нуль. Сказала, що ми теж були неправі. Хоча у чому - я досі зрозуміти не можу", - пояснила Голінченко.

Тим часом у міліції обіцяють розібратися. Вони переконують, що на відео видно: хто, кого й куди бив. Винні будуть покарані, кажуть силовики.

Нагадаємо, що в Києві на Оболоні натовп підлітків побив хлопця.

У Києві на Оболоні сталася жахлива бійка, яка поставила всіх на вуха

У Києві на Оболоні сталася жахлива бійка, яка поставила всіх на вуха

Повʼязані теми:

Наступна публікація