Після жахливої пожежі у київському кафе на вулиці без нагляду залишився живий вовк

Після жахливої пожежі у київському кафе на вулиці без нагляду залишився живий вовк

Заклад повністю згорів

У столичному Гідропарку згорів заклад "Вовк"

Після ресторану у центрі Києва в місті згоріло ще одне кафе. Цього разу в Гідропарку. Заклад славився тим, що на його території жив вовк. Від  нього і назва маленького ресторанчика, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від самого кафе "Вовк" залишився тільки живий вовк. Саме кафе згоріло, а от тварина сидить у клітці і ніхто її звідси не забирає.

Зайнялося, кажуть очевидці, десь о шостій ранку. Пожежників викликали лише о сьомій. Конструкція була дерев'яна, тож вціліти у полум'ї не могла.

Володимир із другом прийшли подивитися на вовка, якого бачили по телевізору. Здивувалися, ще кілька днів тому тут усе було цілим. Жаліють тварину. Намагаються підгодувати тим, що самі їдять - насінням.

Робітники, що працюють поруч, кажуть - власники кафе за хижаком доглядали сім років. Якою тепер буде його доля, гадки не мають.

В зоопарку вже є пара вовків, третій там зайвий. Поки що видно, що тварину годують. Однак води у нього не має, їсть сніг. Чи часто тепер господар буде навідуватися, сказати важко, адже кафе він вже навряд чи розбудує, воно згоріло, чи його спалили - вже не вперше.

Услід за рестораном "Апрель" у Києві згоріло ще одне кафе

Услід за рестораном "Апрель" у Києві згоріло ще одне кафе

Повʼязані теми:

Наступна публікація