Після запеклих сутичок на Осокорках міліція затримала 7 чоловік, проте паркан зруйновано

Після запеклих сутичок на Осокорках міліція затримала 7 чоловік, проте паркан зруйновано

Молодики у балаклавах побилися з міліцією.

Мешканці спального району протестують проти будівництва торгового центру.

Жителі Осокорків повстали проти будівництва торговельного центру. Без сутичок з міліцією не минулося, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Місцеві кажуть, що прийшли на ділянку біля виходу з метро через паркан. Напередодні його не було - він з'явився вранці. Отже тут мають розпочати будівництво, а їх про це не спитали. Так само було і в сусідів, у районі Позняки. Але невдоволені жителі своєчасно відреагували і перемогли.

"Тричі збирались місцеві жителі і той паркан палили. Третій раз спалили і люди вже нічого не почали будувати", - розповідає житель мікрорайону Констянтин Штифурак.

Тепер Осокорки хочуть діяти як Позняки. Серед тих, кому не подобається паркан, є і місцеві, і хлопці спортивної зовнішності - більшість ховають обличчя під балаклавами і в куртках із політичною символікою.

Спочатку міліція лише спостерігає, а представник забудовника намагається пояснити тим, хто тут зібрався, що загорожу поставили законно. Тут має бути торговельний центр, а землю під нього столична влада виділила ще 5 років тому - тобто ще за часів Черновецького. Але його слухати не хочуть.

Після слів натовп переходить до дій - звалити тин голіруч намагаються саме ті хлопці, що ховають обличчя. Міліція огорожу боронить - у її бік летять каміння, димові шашки, хтось починає розпилювати газ із балончиків.

Протистояння біля метро тривало майже годину. Сімох активістів міліція затримала на місці й посадила в автобуси. Ті хто, залишилися, намагалися їх визволити, але марно. Нині хлопці дають покази в Дарницькому райвідділку.

Правоохоронці кажуть, що після розмови та складання на них адмінпротоколу, їх відпустять. Жителі розійшлися задоволені: більшість паркану вдалося звалити.

Як повідомлялося раніше, на Осокорках молодь із камінням і газовими балончиками вчинила побоїще з міліцією.

Жителі одного зі столичних «спальників» протестували проти зведення торгового центру

Жителі одного зі столичних «спальників» протестували проти зведення торгового центру

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Наступна публікація