Після святкування Дня Києва двірники драїли центр столиці до ранку

Після святкування Дня Києва двірники драїли центр столиці до ранку

Після веселих гулянь комунальники прибирали центр Києва цілу ніч

В столиці відбулася зачистка 

День міста жителі і гості Києва святкували весь вік-енд і наслідили чимало. Комунальники лютують, що їм набридло нагадувати людям про існування урн і контейнерів для сміття. Драїти центр міста двірники були змушені до ранку, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також: Погана погода на День Києва не зіпсувала святковий концерт

Свято завершилося красивим салютом, а під ноги краще було не дивитися. Натовп розійшовся і залишив центр Києва вкрай непривабливим. Від сміття всі відхрещувалися і казали, що насмітив хтось другий. Сміття, яке викинулося на площу саме, самостійно йти звідси відмовлялося. Хіба що розліталося за допомогою вітру.

Читайте: До дня Києва запустили рух естакадою на Поштовій площі (фото)

На зміну веселим гулякам готувалися вийти зовсім не веселі комунальники. Роботи їм лишили чимало. І до ранку все мало виблискувати чистотою. Комунальники трішки прибрали спеціальною машиною і щедро полили водою. Далі замітати сліди гулянь стотисячного натовпу мали семеро сміливців — це вже з підкріпленням, бо більше комунального ресурсу не виділили. Коли вони спустилися на майдан Незалежності, то заклякти на місці. Кажуть, що в минулому році було менше сміття. Операція "ліквідація сміття" після свята - це випробування на витривалість. Двірники працювали кілька годин, а кінця-краю сміттєвим горизонтам не було видно.

Читайте також: Гей-парад у Києві пройшов за півгодини: в колону кинули шашку, є затримані

Тільки з Майдану Незалежності вранці комунальники вивезли близько шістдесяти п'яти тонн сміття. Це приблизно 12 заповнених ущерть сміттєвозів. А гості столиці і кияни гуляли ж по всьому місту.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Комунальники віддраїли столицю після Дня Києва

Комунальники віддраїли столицю після Дня Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація