Після штурму Банкової навколо сигналять автівки, а спецназ стоїть із білими квітами

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після штурму Банкової навколо сигналять автівки, а спецназ стоїть із білими квітами

Беркутівці стоять із подарованими квітами / Фото: ТСН.ua

Штурм справді був провокацією. АП штурмували "діти", яким емоційно сказали, що так треба, заявив активіст.

Вулицею Лютеранською, де стоїть кордон міліції поблизу Адміністрації президента, проїжджають автомобілі, які постійно сигналять, вітаючи протести, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Водночас з вулиці Інститутської, де знаходиться епіцентр подій, окрім кордону спецпризначенців, стоять ще два кордони, створені мітингувальниками: воїнами-афганцями та ветеранами десантних військ. В такий спосіб вони намагаються утримувати людей від провокацій.

"Наші люди стоять для того, щоб не допустити зіткнень мітингувальників з міліцією. Тому що, якщо буде кровопролиття - цього ніхто нікому не простить. Тут діти стоять - їх завели, їм емоційно сказали, що треба штурмувати Банкову. Одне питання - навіщо штурмувати Банкову? Коли йде мова про недовіру, про імпічмент президенту - це одне. А такими силами, як тут, навіть при бажанні, штурмом взяти неможливо", - зауважив активіст.

Пряме включення дій, що відбуваються наразі на Банковій вулиці

Пряме включення дій, що відбуваються наразі на Банковій вулиці

Зазначимо, що наразі обстановка доволі спокійна. Деякі беркутівці, що стоять у перших рядах кордону, тримають у руках білі квіти, подаровані їм, ймовірно, жінкою, якій вдалося прорватися до них одразу після відбитого штурму.

Беркутівці стоять із подарованими квітами

Що ж до бульдозера, то наразі невідомо, хто і звідки його привіз. Петро Порошенко повідомив, що опозиційні сили не мають до нього відношення. Після цього з'явилася інформація, що бульдозер невідомі вкрали у представників благоустрою Києва.

Також вже є інформація про потерпілих. Знімальна група ТСН бачила одного берткутівця, якого на ношах з місця подій вивозила швидка, а також ще двох постраждалих правоохоронців, які могли пересуватися - їх виводили із натовпу. Серед мітингувальників побачили людину із травмами голови, який заявив, що його побив "Беркут".

Штурм справді був провокацією. Його почали добре підготовані люди у касках та протигазах.

Нагадаємо, що в.о. голови київської міліції повідомив про те, що затримані штурмовики Банкової були озброєні ножами, пістолетами та бітами. Водночас він не зміг підтвердити інформацію про приналежність їх до "Братства" Корчинського, про що повідомлялося раніше.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація