Підрізали колесо та вибили скло. У Києві в авто пограбували оперну співачку Шелепницьку

У жінки вкрали сумку з документами та грошима.

У п'ятницю, 27 січня, у Києві на українську оперну співачку та народну артистку Наталію Шелепницьку було скоєно напад неподалік Осокорків. Про це жінка розповіла ТСН.ua.

Шелепницькій підрізали колесо біля торговельного центру "Аркадія", через що вона була змушена зупинитися на узбіччі біля заправки, коли на неї напав невідомий, вибивши скло та вкравши сумку.

"Вчора на мене було скоєно злочинний напад. Спочатку підрізали колесо на стоянці біля торговельного центру" Аркадія", що на Осокорках. Коли я сіла в машину, зрозуміла, що з автомобілем щось не те. На панелі загорівся сигнал уваги, але я ще могла їхати. Доїхавши до заправки "WOG", я вимушена була зупинитися на узбіччі, бо машину вже дуже вело вправо. Зателефонувала чоловікові і в цю мить з криком злочинець вибиває бокове скло, хапає сумку і тікає. Скло посипалося на мене, я була налякана настільки, що не відразу зрозуміла, що відбувається", - розповіла вона.

Обличчя нападника жінка не бачила. За її словами, він був увесь в чорному. Після нападу невідомий сів у машину, яка на нього чекала, та втік з місця події. Це зафіксували камери спостереження.

"У мене перед очима ця картина. Він весь в чорному, цей його крик з ударом. Не дай Боже нікому таке пережити. Я дякую Богові, що залишилася живою і що уламки не порізали мені обличчя і не потрапили в очі. На камерах спостереження із заправки видно, як він після злочину перебіг дорогу, сів у машину, яка на нього чекала. Слідчий сказав, що вони вже місяць ганяються за цією машиною", - розповіла співачка.

У сумці постраждалої були гроші, документи та диск із власними записами.

"Я розумію, що їх цікавлять гроші, а сумку з документами вони викинуть. Там водійські права, техпаспорт, ключі від авто, ключі від квартири. Оперативники кажуть, що такі випадки дуже часто зараз трапляються з людьми", - сказала жінка.

Співачка розповіла, що в нападників початково був інший план нападу на неї. Вони чекали, що вона вийде з машини, залишивши там сумку, і тоді вони зможуть легко її забрати.

"У них був інший сценарій. Вони думали, що я прямо на стоянці вийду з машини і буду її оглядати, сумку залишу в машині, тоді для них було б дуже просто її вкрасти. Коли від'їжджали з парковки, поруч від'їжджала теж машина і мені посигналила, це були вони", - додала Шелепницька.

Повʼязані теми:

Наступна публікація