Підприємливі кияни пропонують відкопати авто з кучугури за 350 грн

Дата публікації
Перегляди
1559
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підприємливі кияни пропонують відкопати авто з кучугури за 350 грн

Заповзятливі кияни наживаються на грошовитих ледарях

Двірники заробляють на лопатах, а охоронці - на єдиній чистій дорозі.

Охорона стоянки біля елітної багатоповерхівки у центрі Києва збирала з водіїв по 30 грн за проїзд додому, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Під час негоди замело всі дороги, якими можна було проїхати до висотки, де, як хваляться мешканці, жив Юрій Луценко та живе Ян Табачник. Залишився лише один під'їзд під будинком, але й там була перешкода у вигляді блокіратора руху.

Читайте: Весняні снігопади та урагани: українці потерпають від негоди

Відкрити дорогу мешканці просили у охоронців місцевого паркінгу. Вони відправили їх до начальника, який начеб-то і сказав водіям, щоб заплатили охоронцю 20 грн і він все відкриє. Коли водій підійшов до охоронця, той вже запросив не 20, а 30 грн.

"Доходило до бійки, тому охоронці заховалися до себе у нору, і все", - розповів один із водіїв.

ТСН вдалося поспілкуватися із охоронцем Толіком. Він запевнив, що нічого не знає про тих, хто здирав гроші у негоду, а керівника, який озвучував суму, взагалі не існує.

В результаті мешканцям висотки допомогла єдність. Всі разом вони вирішили повиривати блокіратори. Після цього усіх пропустили безкоштовно.

Цінники надзвичайних товарів і послуг

Заробити на негоді спромоглося чимало підприємливих киян. В інтернеті вивішували оголошення, пропонуючи розгребти машину. Година послуг коштує 150 гривень, але мінімальне замовлення складає 2 години, виклик теж платний. Тож звільнити авто із кучугури коштує щонайменше 350 грн.

Також на негоді заробляють і двірники та вахтери. Вони продають найбільш ходовий товар останніх днів - лопати. Одна коштує 250 грн.

"На кожного по три лопати видали, от вони дві продають", - розповідають кияни.

Та найбільше вражають сповіді заблокованих на трасі. "МНС приїхало і каже, що дотягнути вас безкоштовно ніхто не зможе. Якщо хочете чай, то по 6 рублів", - розповідали водії.

Керівництво рятівників у свою чергу запевняє, що водії їх обріхують. "Їм треба "спасибі" сказати, а не видумувати", - каже голова Держслжби з НС Михайло Блотських.

Загалом "Спасибі" є кому сказати, бо виштовхати машину, дати лопату та нагодувати задурно - охочих виявилось чимало.

Кореспонденти ТСН Інна Боднар, Ігор Бондаренко.

Підприємливі українці не соромляться в негоду пропонувати допомогу за гроші

Підприємливі українці не соромляться в негоду пропонувати допомогу за гроші

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1559
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація