Підприємцям розкажуть про цивілізовані методи захисту бізнесу Реклама

Дата публікації
Перегляди
1188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підприємцям розкажуть про цивілізовані методи захисту бізнесу

Круглий стіл для підприємців відбудеться 15 лютого / Фото: facebook.com/sergiy.tomilenko

У Києві пройде круглий стіл "На крок ближче до успіху".

Новий вид українського бізнесмена 2013 року посилає подалі людей зі спеціальністю "рішалово".

90-ті роки: червоний піджак.

Український бізнесмен 2005 рік: на консультацію не йду, немає часу, я і так все знаю. Все вирішується,  вирішу по-любому. Варіантів заробити маса. Я це все створив, я і зруйную, ворогові не віддам.

Новий вид бізнесмена 2013:

Пережив рейдерську атаку, кілька кримінальних справ, ряд обшуків, затримань, кілька судових процесів, морально прибитий, але нероздавлений, що втратив своє добре ім'я, без грошей на захист. Вирішити не вийшло.

Майно - частину забрали, частину швидко продав, треба борги віддавати, частина "на збереженні", решта в арешті. Адвокати продалися.  З автобіографією, яка рясніє в інтернеті і в банку із зіпсованою кредитною історією.

Але, він вибудовує нову, більш якісну бізнес-модель - вже знає ціну професійним знанням, людям, які його оточують, оцінює важливості своїх законних дій. Обговорює можливі ризики до того, як посилає подалі людей зі спеціальністю - "рішалово". Не пускає пил в очі. Має справу тільки з професіоналами.

Запрошуємо на засідання круглого столу "На крок ближче до успіху", на якому обговоримо: новий інструмент захисту в Податковому кодексі, знання норм нового КПК - як гарантію Вашої безпеки, планування  розміру податків, а не конвертація.

Круглий стіл відбудеться 21.02.2013

Час - 13:00

Київ, вул Оболонська, 12, Подільський р-н.

044-353-56-57, 096-02-00-357

Регестрація по телефону

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1188
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація