Підпільні кінологи нацьковують собак мажорів на безхатьків

Дата публікації
Перегляди
1711
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підпільні кінологи нацьковують собак мажорів на безхатьків

"Чорні" кінологи отримують до тисячі доларів / Фото: ruscrimea.ru

Постраждалі від таких нападів рідко звертаються в міліцію

У Києві почав набирати обертів рух "чорних" кінологів. Підпільнобійцівські собаки відпрацьовують команду "фас" на дворнягах і бездомних людях, пише "Сегодня".

"Раніше дресировками агресивних собак займалися в бійцівських клубах, але потім їх прикрили. Тепер кінологи працюють частіше індивідуально", - розповів директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

Київські інструктори говорять, що випадки навчання собак за допомогою нацьковування на людей та інших собак почастішали.

"Щоб навчити бійцівського пса, його потрібно ставити перед слабким суперником. Виховують два види агресії - на тварин і людей. В результаті господар ганяє і притравлює вуличних собак, а також спускає пса на безхатьків", - сказав експерт міжнародної категорії з собаківництва, член кінологічного союзу України Дмитро Козоріз.

Юристи говорять, що господаря пса, який понівечів або загриз людину, можна засудити  за статтею "Нанесення тілесних ушкоджень" або "Вбивство", але на практиці довести це складно.

Кінолог Олександр, який тренує собак у Броварському районі, говорить, що до нього зверталися з проханням тренувати команду "фас" на живця.

"До мене звернулися клієнти, які хотіли навчити собаку кидатися на людей. Але я їм відмовив. І вони звернулися до іншого кінолога. Наскільки мені відомо, проти нього порушили кримінальну справу, але він не був покараний, а справу згодом зам'яли", - розповів Олександр.

Кажуть, беруться за "чорні" дресирування найчастіше колишні військовослужбовці, які мали справу з собаками, у тому числі з внутрішніх військ, які охороняли в'язниці.

"Вони проходять курс навчання в 3-4 місяці, а потім розуміють, що на цьому можна заробити", - розповідає інструктор Ігор Заповитряний.

Зазвичай за навчання собак беруть 500 грн на місяць. Ціна в "чорних" тренерів - від 1500 грн. Якщо собака з родоводом, за її натаскування візьмуть $ 300-1000.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1711
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація