Підпалені шини та військова техніка. Як активісти блокували в'їзди до Києва

Дата публікації
Перегляди
15к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber

Дороги перекрили своїми авто і завадили руху інших водіїв. 

24 січня активісти, які підтримують закон про зміни до Митного кодексу щодо авто на іноземній реєстрації, запалили шини на дорогах до Києва і частково обмежили рух.

Учасники акції протесту вимагали від Верховної Ради поквапитися з ухваленням закону про зміни до Митного кодексу, який передбачає пом'якшення умов пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією. Люди частково заблокували дороги на п'яти напрямках та підпалювали шини. Через дії пікетувальників утворилися затори, а іншим автомобілістам довелося запізнитися на роботу. Повз пікетувальників проїжджала і військова техніка.

За даними столичної поліції, на в'їздах до Києва близько 200 осіб брали участь в акції щодо врегулювання транзиту автомобілів з іноземною реєстрацією, рух було ускладнено.

Згодом протестувальники перемістилися до центру Києва та продовжили акцію під Кабінетом міністрів.  

Нагадаємо, раніше у поліції попереджали, що з 7 годин ранку 24 січня можливе часткове зайняття проїзної частини на в'їздах до Києва. Активісти вимагали, щоб Верховна Рада без зволікань ухвалила закон про зміни до Митного кодексу, який передбачає пом'якшення умов пересування на автомобілях з іноземною реєстрацією, та перекрили рух. Це викликало шквал обурення інших водіїв. 

Активісти заблокували дороги до Києва

Активісти заблокували дороги до Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація