Підозрюваних у побитті Чорновол не випускатимуть до упізнання постраждалою

Підозрюваних у побитті Чорновол не випускатимуть до упізнання постраждалою

Стан здоров'я Чорновол досі викликає занепокоєння в медиків

Така позиція прокуратури, котра не може завершити слідчі дії через стан здоров'я журналістки.

Усі підозрювані у побитті Тетяни Чорновол ближчі 2 місяці проведуть за ґратами. Їм не пом'якшують запобіжний захід, бо слідчі не можуть допитати саму потерпілу, яка досі у лікарні, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Адвокати Олександра Храмцова вимагали, аби підозрюваного звільнили ще до завершення розслідування. Мовляв, до справи він абсолютно непричетний, а машину, яка фігурує у справі, він давно продав своєму товаришу.

"Коли було скоєно напад на Тетяну Чорновол Храмцов перебував зовсім в іншому місці Києва. Є в нього залізне алібі", - переконував адвокат Олександр Горошинський.

Алібі підтверджують записи камер спостереження одного зі столичних ресторанів та друзі, в супроводі яких Храмцов до цього закладу прийшов.

"Він у цей час знаходився не лише з нами, не тільки ми його бачили, як друзі. Є персонал і ще достатня кількість свідків", - переконує друг Храмцова Денис.

Однак суд відмовився долучати до справи докази та свідчення. А попереднє рішення залишив без змін.

Наступними до цієї ж зали суду заходять родичі Олександра Котенка, якого, за словами адвоката, затримали лише тому, що він брат Сергія Котенка. Того, хто був у машині у момент побиття.

"У той момент, коли начебто коївся злочин, мій підзахисний перебував вдома, в соціальних мережах, він був в інтернеті, спілкувався по мобільному телефону", - пояснював адвокат Котенка Олексій Назаренко.

Пояснення суд також не вразили. Запобіжний захід залишився той самий.

У всіх випадках переважила позиція офіційного обвинувачення.

"Відсутність особи безпосередньо в місці вчинення злочину ще не виключає причетність цієї особи до злочину. Крім того, на теперішній час потерпіла перебуває на стаціонарному лікуванні, через що органи досудового розслідування не мають можливості провести з нею весь комплекс необхідних слідчих дій. У тому числі не проведено із потерпілою таку слідчу дію, як упізнання", - сформулював її прокурор Олександр Царьов.

Сама ж потерпіла на лікуванні має перебувати ще не менше тижня, заявив лікар-нейрохірург, який напередодні оглядав Тетяну Чорновол.

"По-перше, черепно-мозкова травма, забій головного мозку. Крім цього, множинні переломи", - зазначив він.

Медик каже, що зміни в кістках черепа викликають найбільше занепокоєння. Можливо, це і є причиною високої температури в постраждалої. Тому Тетяні ще потрібен професійний лікарський догляд.

Раніше повідомлялося, що друзі заарештованого за побиття Чорновол іронізують про вбивство Кеннеді.

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

Два місяці сидітимуть усі підозрювані у побитті Тетяни Чорновол

Два місяці сидітимуть усі підозрювані у побитті Тетяни Чорновол

Повʼязані теми:

Наступна публікація