Під Радою блукав водолаз у ластах і розмазували по обличчях курячі яйця

Дата публікації
Перегляди
2420
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під Радою блукав водолаз у ластах і розмазували по обличчях курячі яйця

Перший великий мітинг у Києві в 2013 році видався колоритним

Уперше за півроку на Грушевського відбулися настільки масові акції.

Виборів мера у Києві 2 червня не буде. Верховна Рада за таке рішення не проголосувала, попри кількатисячний мітинг, який зібрала опозиція під стінами парламенту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біло-сердечні, ударівці та свободівці злилися в одну колону. На шляху до Верховної Ради її очолило майстерно виготовлене опудало столичного очільника Олександра Попова – в дорогому піджаку, штанях і головою зі справжньою чуприною.

Втім, опозиціонери запевнили, що сама голова порожня.

Лідери партій запевняли, що хочуть "дотиснути" фракції ПР і КПУ, аби ті проголосували за проведення виборів мера столиці через 2 місяці.

Дивіться фото: Опозиція підійшла під Раду і перекрила центр Києва

Однак біля стін парламенту вже відбувався інший мітинг, учасники якого демонстрували відданість ідеям євроінтеграції. У приватний розмовах учасники цієї акції зізнавалися, що стоять не задурно: мають одержати за мітинг по 100 гривень.

Агентам уже відомого шоумена Олексія Дурнєва також вдалося купити кількох людей з колони опозиціонерів на наступний неіснуючий мітинг. Люди зголосилися за 50-60 грн прийти 7 березня на акцію, про котру нічого не знали.

Ініціативність не минулася так просто для самого Дурнєва. Кілька тижнів тому він "пригощав" Арсенія Яценюка морквою, сьогодні ж його "пригостили" яйцями.

Тема яєць знайшла своє продовження: активісти намагалися "пригостити" ними депутатів, але цей намір "частування" вчасно помітила та попередила міліція.

Вершиною абсурдності стала поява на мітингу водолаза, якого намагався провести до парламенту опозиційний депутат. Людину у масці та ластах міліція також не пустила.

Читайте також: Після перерви опозиція вирішила заблокувати Раду

Зрештою, мітинги закінчилися мирно, якщо не брати до уваги кілька шарпанин і одне пошматоване пальто. Постраждалий, щоправда, скаржитися ні на кого не захотів.

Попри тиск мітингувальників, Верховна Рада вибори столичного мера 2 червня не ухвалила. Регіонали, які не голосували, пояснили, що вони чекатимуть висновків Конституційного Суду, а потім голосуватимуть – щоб не створити юридичну колізію.

Опозиція, яка з такими аргументами не погоджується і вважає, що влада навмисно затягує це питання, заблокувала трибуну парламенту.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Виборів мера Києва не буде

Виборів мера Києва не буде

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2420
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація