Під президентським палацом і Верховною Радою впіймали куницю

Під президентським палацом і Верховною Радою впіймали куницю

Під президентським палацом і Верховною Радою впіймали куницю

Тваринку хтось підкинув у центральний парк столиці.

У Маріїнському парку Києва завелася куниця. Дитинча хижака знайшли на рекламному щиті голодне та зневоднене, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ось така крихітна дівчинка – дуже ручна та домашня", - пояснює рятівниця тваринки Катерина.

У куниці ще молочні зубки. Їй близько чотирьох місяців. Виросла вона явно в людей, бо звикла до рук. У природу її відпускати вже неможна – загине.

Зоолог Володимир Тищенко каже, що у лісі батьки часто випускають дитинчат з гнізда, аби ті вчилися полювати. Люди ж підбирають симпатичних звірят.

"Батьки в цей час десь поруч – і це така ведмежа послуга для цих тварин", - пояснює він.

Кілька місяців – і маленьке звірятко стає справжнім хижаком із кігтями, зубами та вередливою вдачею. Тож, коли діти набавилися, тварину кудись випускають. Цього разу – у центральний парк.

У Маріїнському парку знайшли викинуте дитинча куниці

У Маріїнському парку знайшли викинуте дитинча куниці

Місцеві продавчині кажуть, що тварину принесла сюди в коробці якась жінка – і висадила просто посеред Маріїнського парку.

Викинути ручного хижака – усе одно, що вбити, кажуть зоологи. Бо полювати такий звір не навчений. У зоопарк його не візьмуть – це заборонено через загрозу сказу.

Маріїнській куниці пощастило. Вона й далі житиме в людей. Вдома у Руслана та Насті вже живе ручний тхір, а на додачу кіт, рибки та слимаки. Тож сумувати куниці не доведеться.

Раніше на Одещині молода куниця якось потрапила в каналізацію і, рятуючись від потоку води, вилізла у квартирі на четвертому поверсі. Рятувальники ловили звіра тричі.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація