Під парком Шевченка хочуть побудувати трирівневий ТРЦ для молоді

Дата публікації
Перегляди
1697
Поділитись:
WhatsApp
Viber

На будівництво піде більше двох років.

У центрі Києва біля парку ім. Т.Г.Шевченка може початися будівництво великого підземного ТРЦ "Універ-сіті".

Як пише Сегодня, в "Київміськбуд-Інвест", якому виділена ділянка землі, заявляють, що тривають переговори з інвесторами та завершується розробка проектної документації.

Трирівневий ТРЦ буде розташовуватися під вул. Володимирська.

"Ми хочемо, щоб "Універ-сіті" став культовим місцем для молоді - для студентів кількох вузів, зосереджених в цьому районі. Там будуть не тільки магазини. Буде кінотеатр на три зали, боулінг, парк атракціонів, більярд, кафе, ресторани", - розповіли у компанії.

Загальна площа ТРЦ складе 31 тис. кв м, що приблизно можна порівняти з "Глобусом" під Майданом. Він зможе прийняти до 10 тисяч осіб. Попередня вартість проекту - $ 47 млн.

"На будівництво піде більше двох років. Парк Шевченка і прилеглі будівлі ми руйнувати не маємо наміру, паркани ставити - теж. Роботи будуть вестися під землею. Але де вони будуть - поки говорити рано. Якщо і доведеться обмежувати рух транспорту, то лише частково перекриваючи, наприклад, половину вулиці Володимирська", - обіцяють забудовники.

У компанії говорять, що робота над проектом стартувала ще в 2005 році, але влада остаточно не вирішила, чи потрібен тут ТРЦ.

"Якщо б мова йшла про підземний паркінг, яких в центрі недостатньо, я був би "за". А магазини в надлишку. Питання про ТРЦ потрібно вивчити", - сказав заступник голови КМДА Михайло Кучук.

Раніше повідомлялося, що українські олігархи вкладають мільйони доларів у нові "мекки" для шопоголіків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1697
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація