Під Києвом жорстоко труять тварин

Під Києвом жорстоко труять тварин

Дворові собаки в небезпеці

Дивом урятованому песику волонтери шукають нову домівку.

На Київщині невідомі масово труять бездомних собак і котів. Лік загиблим тваринам іде вже на десятки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зоозахисники твердять, що вбивці тварин використовують дешеві таблетки ізоніазіда, які підмішують у м'ясний фарш. Собаки та коти помирають у страшних муках.

Тварини гинуть на очах у дітей, яких потім доводиться відпоювати заспокійливими засобами. Батьки кажуть не тільки про психологічні травми, а й небезпеку потрапляння отрути на дитячі майданчики або в колодязі, звідки люди беруть питну воду.

Причетність до безвідповідального винищення тварин місцева влада не визнає. Але, за чутками, саме комунальників під загрозою звільнення змушують розкидати отруєну їжу.

З'ясувати, хто вбиває тварин, могло б слідство. Однак його, найпевніше, не буде. Навчені досвідом зоозахисники твердять, що заявляти до міліції – марна справа. Правоохоронці до смертей безпритульних тварин не ставляться всерйоз.

Ентузіасти зараз перейняти іншим – порятунком отруєної Маськи. Вона єдина, кому вдалося пережити "знайомство" з отрутою.

"Тварина до нас поступила у вкрай тяжкому стані з явними клінічними ознаками отруєння. Зараз тварина одужує, загальний стан задовільний, найближчим часом будемо виписувати", - розповів ветеринарний лікар Юрій Лисенко.

От тільки виписувати собаку нікуди. У рідному дворі тепер небезпечно. Волонтери шукають тварині господарів.

Цуценяті 7 місяців. Воно стерилізоване і вже здорове. "Дуже лагідна, спокійна. Якщо є діти – взагалі золота собака. Та і так буде вірним другом", - каже зоозахисниця Наталія Мельник. І просить тих, хто може посприяти влаштуванню собаки, звертатися за телефонами 0956463670, 0978856906 (Наталя) та 0979533818 (Олег).

Кілька днів тому Інтернет "розірвало" зворушливе відео з собакою, який просить прощення.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

На Київщині зоозахисники звинувачують місцеву владу в отруєнні собак

На Київщині зоозахисники звинувачують місцеву владу в отруєнні собак

Повʼязані теми:

Наступна публікація