Під Києвом з'явився величезний кукурудзяний лабіринт

Загалом відвідувачі проходять лабіринт за п'ять хвилин.

У "Національному музеї народної архітектури та побуту України" в Пирогові, що під Києвом, розпочався працювати лабіринт просто неба у кукурудзі під назвою Labirudza.

Про це пише hmarochos.kiev.ua.

У кукурудзяному полі, площею 6000 квадратних метрів прокладені стежини, вистелені сіном. Висота рослин — приблизно півтора метра, тому зараз розвага призначена для дітей та підлітків.

Спочатку планувалося, що кукурудза досягне 3,5 метрів, але на заваді стала несприятлива погода. Під час проходження Labirudza діти зустрічають живих кроликів, маленького поні, кіз чи лялькове опудало. Загалом відвідувачі проходять лабіринт за п'ять хвилин, але потім повертаються назад і можуть гратися там протягом години.

Лабіринт у кукурудзі — це традиційна американська розвага, яка проводиться ледь не в кожному штаті на фермах напередодні свята урожаю.

Організатор розваги Анатолій Осадчий розповів, що у дитинстві я бачив схожі лабіринти у американських фільмах. Labirudza — перший проект такого типу. З його допомогою я намагаюся заохочувати відвідувачів приїжджати до Пирогова. Гроші, отримані від продажу квитків, ми спрямовуємо на благочинність, зокрема, допомогу переселенцям.

"Я сподіваюся, що наступного року вдасться виростити кукурудзу потрібної висоти. Ми плануємо облаштувати набагато більшу територію і відкрити такий лабіринт для дорослих", - зауважив Осадчий.

Нагадаємо, що на Харківщині зниклого в кукурудзі 2-річного хлопчика розшукували на 50 га поля

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація