Під Києвом з'явився ще один блокпост "Правого сектору"

Під Києвом з'явився ще один блокпост "Правого сектору"

Біля блокпосту чатують бійці ПС / Фото: ТСН.ua

Бійці стоять у районі Борисполя.

На трасі до Борисполя під Києвом представники "Правого сектору" спорудили свій блокпост.

Бійці вивісили біля споруди прапори України та "Правого сектору" і принесли автомобільні шини. Раніше блокпост представників ПС з'явився на Житомирській трасі

Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош раніше заявляв, що бійці споруджують блокпости, аби відстежувати пересування військової техніки.

11 липня у Мукачевому Закарпатської області пролунала стрілянина. Учасниками перестрілки поблизу спортивно-оздоровчого комплексу "Антарес", який належить народному депутату Михайлу Ланьо, стали представники "Правого сектору" і міліція. Сторони звинувачують одна одну в "кришуванні" контрабанди в регіоні.

За останньою інформацією, внаслідок інциденту одна людина загинула, близько десяти отримали поранення.

У неділю, 12 липня, представники "Правого сектору" вийшли з протестами до стін органів місцевої влади у низці обласних центрів. Вони вимагають відставки міністра МВС Арсена Авакова і проведення незаангажованого розслідування інциденту.

Пошук нападників, яким після перестрілки вдалось втекти в гори, продовжується досі. Озброєних молодиків бачили у кількох населених пунктах поблизу Мукачевого. У понеділок, 13 липня, співробітники СБУ заявили про затримання двох бійців "Правого сектору". Провідник партії Дмитро Ярош також підтвердив цю інформацію. Він пояснив, що зброя потрібна задля безпеки.

"Бійці використали зброю тільки тому, що організували на кордоні блокаду контрабандних потоків, та отримували погрози від місцевої мафії", - зазначив Ярош.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація