Під Києвом вагон відірвався від потяга і розчавив будку залізничників

Під Києвом вагон відірвався від потяга і розчавив будку залізничників

Аварія поїзда під Києвом заблокувала важливу залізничну артерію

Залізничники назвали ймовірну причину аварії поїзда під Києвом: в інциденті винуватять російський вагон.

Під час залізничної аварії під Києвом, поблизу станції "Дарниця", від товарного потяга відірвалося п'ять вагонів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. Вони пішли під укіс та заблокували колію.

Аварія, що сталася вдень 6 вересня, заблокувала важливу залізничну артерію, яка з'єднує Центральну Україну з Полтавою та Харковом: приміські потяги, що прямували до Києва, зупинялись у Борисполі, а зі столиці в напрямку Гребінок не рушали взагалі.

Швидкість "аварійного" потяга на цій ділянці була не дуже великою - 65 км/год, але й цього виявилося достатньо. Місце аварії нагадувало наслідки партизанської диверсії: потрощені вагони та зруйнована колія.

Попри сильний дощ, залізничники швидко розтягували понівечені вагони, щоб відновити рух пасажирських потягів. Вагони, що зійшли з рейок, були порожніми. Людських жертв також немає.

У Києві відірвались товарні вагони від потяга і розтрощили будівлю

У Києві відірвались товарні вагони від потяга і розтрощили будівлю

Слідча комісія ще працює, але залізничники запевняють, що під укіс вагони пустив люк на днищі піввагона, який відірвався і потрапив під колеса наступного вагона. За попередньою інформацією, вагон-винуватець аварії приїхав в Україну з Росії.

Залізничники визнають, що їм ще пощастило, адже один із вагонів вщент розчавив будку, в якій працівники зазвичай відпочивають. На щастя, у момент аварії там нікого не було.

Південно-західній залізниці довелося довозити пасажирів з Борисполя до Києва автобусами. П'ять потягів із Києва, зокрема до Одеси, затримали.

Пасажири, звісно, обурювалися, але на вокзалах не скандалили. Хтось терпляче чекав закінчення ремонту, а дехто просто відмовився від поїздки.

Нагадаємо, 27 серпня в Маріуполі сталася залізнична аварія: локомотив злетів з рейок і ледве не запалав.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація