Під Києвом сьогодні поховають застреленого поліцією парубка

Під Києвом сьогодні поховають застреленого поліцією парубка

Поліція випустила по машині порушників кілька десятків куль / Фото: Єдність.Інфо

Слідство має висунути підозри іншим учасникам смертельних перегонів.

Загиблого від час переслідування машини з п'яними юнаками Михайла Медведева поховають у вівторок в селі Крюківщина біля Києва. 17-річний хлопець не дожив до свого повноліття лише десять днів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Син чиновника до грудня минулого року вчився в коледжі. Однак за навчанням не встигав, і його відрахували. Як каже директор, не через слабкі розумові здібності, а через лінощі. Вчитися хлопець міг, але не хотів.

Натомість охоче зазирав у чарку. Навіть друзі загиблого визнають, що той інколи зловживав загальною прив'язаністю до "пляшки пива".

Михайло був наймолодшим у машині, по якій поліцейські відкрили вогонь. За словами правоохоронців, авто летіло зустрічною смугою та розганялося до 190 км/год. Тому становило величезну небезпеку для жителів Києва, а відтак рішення зупинити його за будь-яку ціну було виправданим.

Усього в машину влучили 14 куль. Випущено було 77. Учасникам нічних подій готуються підозри у вчиненні злочину.

Як повідомлялося, 7 лютого київські патрульні 20 хвилин переслідували чотирьох хлопців на BMW, в результаті чого відкрили вогонь. За попередньою інформацією, всі молодики мали ознаки наркотичного сп'яніння.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Михайла Медведева, застреленого поліцейськими, поховають завтра

Михайла Медведева, застреленого поліцейськими, поховають завтра

Повʼязані теми:

Наступна публікація