Під Києвом розграбували розкішний будинок Януковича

Під Києвом розграбували розкішний будинок Януковича

Під Києвом розграбували розкішний будинок Януковича

"Хонка-2" пограбована практично повністю

З "Хонки-2" в Сухолуччі винесли майже все майно.

Мисливські угіддя Віктора Януковича розграбували невідомі. Із так званої "Хонки-2", розкішного будинку втікача поруч із селищем Сухолуччя на березі Київського моря, мародери вивезли всі дорогі меблі, величезні плазмові телевізори, вибили елітну сантехніку та навіть викрутили розетки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кудись зникли і тисячі диких звірів. Залишились кілька десятків косуль і оленів.

Угіддя Януковича займають 30 тисяч гектарів. Їх виявили активісти Майдану два роки тому. Землю планували передати лісо-мисливському господарству під заповідник. Однак за два роки чиновники так і не надали об'єктам статусу державної власності.

Якийсь час їх охороняли бійці батальйону "Київ-2". А що сталось далі – невідомо.

Мародерство виявив комендант Межигір'я два дні тому і повідомив у Генпрокуратуру. Але два слідчих приїхали на місце лише сьогодні.

Оглянувши майно, вони заявили, що ГПУ розпорядилась приміщення опечатати і віднині взяти їх під державну охорону. Адже там залишились ще люстри за сотні тисяч доларів та кілька елітних стільців.

"У головному будинку залишилось лише три стула, диван і чотири стола. Не за день було зроблено. Слідів жодних немає. Все було відкрито", - розповів слідчий вишгородської поліції Олексій Тищенко.

Комендант Межигір'я Денис Тарахкотелик каже, що для вивезення майна потрібно було використати багато вантажівок.

"Якщо говорити про фури, яка має 90 кубів, то це мінімум десять фур. Це явно не тиждень розбирали, а систематично. Одна група – масштабно. А інші добирали, чи місцеві жителі, чи ще хто", - вважає він.

Подібні процеси минулого року були зафіксовані й у основній резиденції Януковича. У "Хонці" почали таємничо зникати коштовні речі. Серед таких називалися золоті та срібні монети, ювелірні вироби та славнозвісний "золотий батон".

Невідомі розікрали вщент мисливські угіддя Януковича

Невідомі розікрали вщент мисливські угіддя Януковича

Повʼязані теми:

Наступна публікація