Під Києвом російський серійний вбивця зґвалтував і задушив студентку у день її 18-річчя

Під Києвом російський серійний вбивця зґвалтував і задушив студентку у день її 18-річчя

Дівчина хотіла народити сина

Дівчина хотіла стати слідчим. 

Серійний убивця втік з Росії і дістався аж до Києва. Під столицею біля траси Київ-Одеса він убив студентку у день її 18-річчя, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчина поверталася після останнього іспиту з Національної академії внутрішніх справ. Іспит склала на відмінно, поспішала додому святкувати день народження. Дівчина йшла стежкою, поруч зі жвавою трасою Київ – Одеса.

Вбивця зіштовхнув дівчинку у кювет, напав на неї, зґвалтував і задушив.

Серійний убивця не один рік тримав у страху росіян. Він скоїв 6 зґвалтувань та два вбивства. Його шукали в Росії, де він відбував покарання за чергове вбивство. Три тижні тому він утік під час слідчого експерименту до України. Після вбивства дівчини його наступного дня впіймали аж у Херсонській області.

На своїй сторінці у соціальній мережі вбита дівчина писала, що хоче мати сина. Вона закінчила перший курс, мала бути слідчим. Аліна була єдиною дитиною у сім'ї. Її батько - колишній правоохоронець.

Тіло дівчини вбивця покинув просто на місці злочину у лісосмузі, біля траси. Передавати злочинця Росії поки що не будуть. Спочатку він має відповісти за вбивство. Попереду - або 15 років вʼязниці, або ж довічне увʼязнення.

Нагадаємо, що раніше у Києві по гарячих слідах упіймали "оболонського" маніяка

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук.

Серійний маніяк, який втік із Росії, вбив студентку поблизу Києва

Серійний маніяк, який втік із Росії, вбив студентку поблизу Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація