Під Києвом людей висадили із потяга посеред засніженого поля

Дата публікації
Перегляди
4797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під Києвом людей висадили із потяга посеред засніженого поля

Людей викинули із потяга посеред заметеного снігом поля

На вокзалі тим часом 15-тисячний натовп штурмував декілька віконець довідки.

Під Києвом людей висаджували із потягів просто посеред засніженого поля, йдеться у сюжеті ТСН. Тиждень.

Із проханням про допомогу до ТСН звернулася жінка, яка загубила сина. Він мав повернутися додому потягом Луганськ-Київ. Натомість вже 6 годин цей поїзд стояв у полі.

"Він повинен був приїхати на Київ-Пасажирський залізничний вокзал, ось зараз близько чотирьох, а там вони ще стоять. Я сказала, сиди, не чіпай. Деякі люди добиралися самі електричками, а йому тільки 15 років і Київ він не знає, я боюся просто, що він може загубитися", - бідкалася Галина.

На залізничному вокзалі було спекотно. Бунтівний 15-тисячний натовп штурмував віконця довідки. Одні не могли зустріти родичів, інші - виїхати з міста. Потяги в усі напрямки затримувалися на 6-8 годин.

"Київ - столиця України, мільйони людей живуть, мільйони гостей - і один номер довідника! Що це таке", - скаржилися люди.

Єдиною довідкою було сарафанне радіо. Раптом Галина отримала нову погану звістку від сина. Замість допомоги провідники просто вигнали людей із потяга посеред поля. Провідник сказав всім вийти та порадив шукати електричку на Київ.

Тож ТСН поїхала у поле на пошуки хлопця. На засніжених трасах за столицею за час дороги побачили єдиний грейдер, та й той лежав у кюветі. Затори на десятки кілометрів у напрямку Одеси, Варшави, Житомира і Борисполя стали пасткою для водіїв та їхніх пасажирів.

Де шукати дитину на тлі апокаліптичних кадрів, у яких з одного боку - Хюндаї, що застрягли, і з іншого - буксуюча машина "швидкої допомоги", не було жодної гадки.

Якщо хлопець захворіє, пробираючись снігом до цивілізації, або травмується, то допомога швидкою не буде. Транспортний колапс у столиці фактично полишив людей на самопорятунок. Кожен вибирався як міг. А дехто не вибрався й досі.

Врешті хлопчика знайшли лише о 6-й вечора на автовокзалі. Змерзлий, голодний, із мокрими ногами і новим гірким досвідом про українську реальність.

Сісти до нас у машину вони не захотіли - пішли в метро. Це єдиний нині надійний транспорт. Вони встигли, на жаль, Київська влада не додумалася продовжити роботу метро в перший день стихії. Тоді тисячі застряглих у сніговому полоні людей опинилися на вулиці і без надії хоч кудись дістатися.

Кореспонденти ТСН Марина Макущенко, Галина Гранн.

Паралізованість столиці створює проблеми іншим регіонам

Паралізованість столиці створює проблеми іншим регіонам

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація