Під Києвом до смерті забили заможного фермера-мецената

Під Києвом до смерті забили заможного фермера-мецената

Смерть могла стати помстою за діяльність на посаді голови села.

У селі Гребінки на Київщині п'ятеро злочинців убили місцевого фермера – колишнього сільського голову. Також нападники покалічили його дружину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трагічні події сталися в будинку на вулиці Урожайній, де мешкав Ігор Майко. Туди пізно ввечері увірвалися п'ятеро в масках і камуфляжі, зв'язали господаря з дружиною, побили їх металевими кийками, а потім прихопили мисливську рушницю і втекли. У поліції вважають, що зловмисники вибивали зізнання в тому, де лежать гроші та коштовності. Але чи досягли свого нападники – правоохоронці не уточнюють. "Мотив ми ще з'ясовуємо. Але знаємо точно: його катували", - пояснив речник обласної поліції Микола Жукович.

Ігор Майко загинув на місці подій. Його дружина зараз перебуває в реанімації у Білій Церкві. Сусіди фермера шоковані тим, що хтось наважився підняти руку на людину з гарною репутацією – мецената місцевої школи і дитсадку, який залюбки допомагав і простим селянам своїм зерном. Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за вбивство з корисливих мотивів. Нападників розшукують.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

На Київщині п’ятеро злочинців убили колишнього сільського голову

На Київщині п’ятеро злочинців убили колишнього сільського голову

Повʼязані теми:

Наступна публікація