Під ГПУ "Беркут" запхав у автозаки 4 людей під час акції проти "порносправи" Гройсмана

Під ГПУ "Беркут" запхав у автозаки 4 людей під час акції проти "порносправи" Гройсмана

Активістів затримали та посадили у автозак / Фото: Папа Римський написав перший запис у Twitter

Активістів направили до Печерського РУВС.

Під Генпрокуратурою у Києві на мирній акції на захист правозахисника Дмитра Гройсмана, якого звинувачують у розповсюдженні порнографії, затримали 4 людей, пише "Українська правда".

Близько 10 бійців "Беркуту", за словами активістів, застосували грубу силу до мітингувальників.

Як повідомила учасниця акції, затримали громадського активіста Ігоря Луценка, одну зі співорганізаторів акції Євгенію Закревську та Михайла Каменєва з "Коаліції за мирний протест", а також стало відомо про затримання Михайла Лебедя.

Їх затримали в той момент, коли вони намагалися поінформувати учасників мітингу про те, що під Генеральною прокуратурою заборонено проводити акції.

Активісти подають звернення стосовно того, що справа проти Гройсмана – це фабрикація і "суцільний цирк". На самій акції активісти були у костюмах і перуках клоунів та тримали плакати "Припиніть цей цирк".

У понеділок у Вінниці відбувається останнє засідання у так званій "порносправі" Гройсмана.

Правозахиснику пред'явили звинувачення за публікацію у його блозі зображення статуетки чоловіка з фалосом, що лежить на Конституції України.

Крім того, Гройсман звинувачується в розповсюдженні порнографії за розміщене в ЖЖ зображення фалоса поруч із зображенням екс-президента Віктора Ющенка. Також правозахисник обвинувачується в тому ж злочині, вчиненому повторно, що передбачає до 7 років позбавлення волі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація