Під час Євробачення в Києві пройде фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival

Під час Євробачення в Києві пройде фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival

З 12 по 14 травня у Києві пройде Kyiv Lights Festival - перший міжнародний фестиваль світла та медіа-мистецтва.

Фестиваль на три дні змінить архітектурний вигляд столиці і об'єднає дизайнерів відеографіки, художників світла та лазера, віджеїв і сучасних художників. Подібні фестивалі вже кілька років збирають багатотисячні аудиторії в Берліні, Єрусалимі, Сіднеї та інших світових столицях. Kyiv Lights Festival включений в офіційну програму заходів, приурочених до Євробачення.

Кожен день на чотирьох майданчиках фестивалю будуть проходити конкурси 3D-мапінгу, позаконкурсні проекти у супроводі живої музики, масштабні світлові шоу, шоу віджеїв, виставки робіт сучасних українських художників, які працюють зі світлом, численні світлові інсталяції і скульптури в міському просторі. Локаціями Kyiv Lights Festival стануть Контрактова площа, Поштова площа біля Річкового вокзалу, Михайлівська площа та Андріївський узвіз.

Юрій Костенко, технічний директор KLF:

"Ми раді, що у нас є можливість долучитися до організації міжнародного фестивалю світла і медіа-мистецтва в Києві. Цей захід зможе залучити професіоналів і молодих медіа-художників, дати поштовх розвитку нових технологій візуального мистецтва в Україні. Віримо, що цьогорічний фестиваль світла стане початком прекрасної традиції і дозволить киянам по-новому побачити рідне місто і залучити тисячі туристів, як це вже сталося в багатьох містах по всьому світу".

Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій "Київстар":

"Київстар прагне бути лідером з впровадження сучасних технологій в Україні. Завдяки інноваційним проектам ми відкриваємо нові горизонти можливостей для наших клієнтів. Тому Київстар радий стати частиною Kyiv Lights Fest. Я впевнений, що завдяки цьому фестивалю ми зможемо показати нове "обличчя" сучасної України, сучасної столиці: молоде, надихаюче, інноваційний. Як для учасників, так і глядачів Kyiv Lights Fest – прекрасна можливість зарядитися потужною позитивною енергією. Це подія в житті міста, яке дійсно варто побачити!".

До міжнародного конкурсу 3D-мапінгу і віджеїнгу запрошуються відео-художники з усього світу. Роботи учасників конкурсної програми Kyiv Lights Festival оцінюватиме міжнародне журі, що складається зі справжніх зірок візуальних видів мистецтва: директор фестивалю Visual Brasil, багаторазовий переможець конкурсів віджеїнгу по всьому світу Рікардо Кансадо, відомий як VJ Eletroiman, відеохудожник, програміст і дизайнер інтерактивних медіа Нікола Павоне, відомий як Vj Luper, голова Асоціації проекційного мапінгу Японії Мичиюкі Ішита, а також Яніна Пруденко, куратор Відкритого архіву українського медіа-арту, куратор "Нової художньої школи", яка спеціалізується на викладанні медіа-арту в Україні. Крім основних призерів фестивалю з допомогою голосування глядачів буде визначений володар "призу глядацьких симпатій". Загальний призовий фонд конкурсу становить 125 000 грн.

Організаторами Kyiv Lights Festival виступили:

- івент-агентство НЕБО, яке за 9 років роботи отримало більше 40 нагород на профільних конкурсах (Eventарізація, Золотий пропелер, Event Awards) і провело понад 300 заходів;

- студія Front Pictures, всесвітньо відома своїми рішеннями для масштабних візуальних шоу. Саме вони створювали відео виступу Джамали на Євробаченні, робили проекційне шоу на дзвіниці Софії Київської до 1530-ої річниці заснування міста, а також займалися візуальною частиною знаменитого танцю з водою на america's Got Talent, яке набрало мільйони переглядів в мережі Інтернет;

- компанія Enjoy! Media, яка з 2010-го року займається продюсуванням Джамали, переможниці "Євробачення - 2016". Крім Джамали компанія Enjoy! У різні роки працювала з такими відомими українськими артистами, як Onuka, The Maneken, Бумбокс, РіапоBoy та ін

Генеральним інформаційним партнером фестивалю виступив канал "1+1".

Kyiv Lights Festival пройде за підтримки компанії "Київстар".

Офіційний сайт Kyiv Lights Festival.

Kyiv Lights Festival в facebook.

Наступна публікація