Під час масштабної пожежі на нафтобазі під Васильковом зник безвісти працівник залізниці
Ще двоє залізничників потрапили до лікарні.
У пожежі під Васильковом зникла людина / © УНІАН
Під час гасіння палаючої нафтобази у селі Крячки під Києвом зник безвісти працівник Південно-Західної залізниці.
Про це повідомили у прес-службі відомства.
Як зазначили у прес-службі, зниклий співробітник є членом бригади одного з пожежних потягів магістралі.
Також стало відомо, що двох залізничників забрали до лікарні, а ще двоє - відмовилися від госпіталізації.
Загалом, за даними прес-служби, Південно-Західна залізниця направила до охопленої вогнем нафтобази "БРСМ-Нафта" чотири пожежні поїзди, ще один потяг наразі прямує до місця події.
Нагадаємо, раніше з'явилося відео наслідків пожежі на нафтобазі під Васильковом, зняте безпілотником.