Під час масштабної пожежі на нафтобазі під Васильковом зник безвісти працівник залізниці

Ще двоє залізничників потрапили до лікарні.

У пожежі під Васильковом зникла людина

У пожежі під Васильковом зникла людина / © УНІАН

Під час гасіння палаючої нафтобази у селі Крячки під Києвом зник безвісти працівник Південно-Західної залізниці.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Як зазначили у прес-службі, зниклий співробітник є членом бригади одного з пожежних потягів магістралі.

Також стало відомо, що двох залізничників забрали до лікарні, а ще двоє - відмовилися від госпіталізації.

Загалом, за даними прес-служби, Південно-Західна залізниця направила до охопленої вогнем нафтобази "БРСМ-Нафта" чотири пожежні поїзди, ще один потяг наразі прямує до місця події.

Нагадаємо, раніше з'явилося відео наслідків пожежі на нафтобазі під Васильковом, зняте безпілотником.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie