Під час "хресної ходи" проти асоціації у Києві кандидат у президенти Росії роздавав дорогі книжки

Дата публікації
Перегляди
2707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час "хресної ходи" проти асоціації у Києві кандидат у президенти Росії роздавав дорогі книжки

Стерлігов у Києві роздавав коштовні книжки / Фото: ТСН.ua

Хресний хід вірян у Києві нахабно захопили політичні активісти.

У Києві найбільш масовий хресний хід, який православні віряни традиційно здійснюють саме 21 листопада з нагоди свята покровителя столиці Архангела Михаїла, дивним чином перетворився на політичну акцію проти підписання асоціації України з ЄС, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Зранку віряни традиційно зібралися біля Свято-Успенського собору, щоб рушити з молитвами столицею. Однак цього року замість священнослужителів до людей чомусь звернулися лідери та члени радикальних громадських організацій, на кшталт "Православного вибору" чи то Союзу православних братств України. Вони офіційно не визнані церквою, але добре відомі за масовими мітингами і протестами в столиці.

Офіційних коментарів щодо того як на території Лаври вдалося провести політичну акцію, її керівництво не дає.

Хрестовий хід столицею був схожим на сплановану акцію проти асоціації з ЄС

Хрестовий хід столицею був схожим на сплановану акцію проти асоціації з ЄС

Віряни, яких розчарувало побачене, помолилися та пішли геть. Замість них столицею рушили громадські активісти з плакатами.

ТСН вдалося побачити і те, як підтримували дух бабусь: дорогою із машин їм роздавали літературу, яка в православних крамничках коштує по кілька сотень гривень. Однак тут безкоштовно. А одним із роздавачів взагалі виявився російський мультимільйонер і бізнесмен, а в минулому ще й кандидат у президенти Росії, Герман Стерлігов.

Дружина бізнесмена пояснила, чому коштовні книги роздавали саме сьогодні і задарма: "Ну, це просто збіг, просто збіг. Якось у вас сьогодні щось і в Раді відбувається - це випадковості".

Так чи інакше хоч і геть не духовний хід відбувся. Від Лаври людей повели до генпрокуратури, потім до Верховної Ради, а фінішували біля Адміністрації президента.

Нагадаємо, що 21 листопада Україна офіційно припинила підготовку до євроінтеграції. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів.

Пізніше Янукович пояснив, що зараз "несприятлива погода" для євроінтеграції. Президент країни досі запевняє про єврошлях України.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація