Перший день без снігу порадував київських водіїв та засмутив пішоходів

Перший день без снігу порадував київських водіїв та засмутив пішоходів

У Києві пройшов перший день без снігу

Першим подобається робота комунальних служб, других не влаштовують тротуари, якими необхідно плавати.

Сьогодні, 14 грудня, у Києві пройшов перший день без снігопаду.

У сюжеті ТСН йдеться, що це був фактично перший день, коли комунальники можуть розчищати столицю за більш-менш комфортних  природних умов. Щоправда,  вже під вечір результатами їхньої праці скористалися ті, хто кілька днів не виїжджав.

Увечері у столиці були 8-бальні затори.

Втомлені снігом кияни нарешті зітхнули з полегшенням. Але тільки водії – кажуть, що дороги почистили гарно.

Натомість пішоходи все ще  невдоволені. Тротуари почищені не скрізь. Від роботи комунальних служб люди не в захваті. Особливо пішоходам не подобається вода, що розтаяла від снігу, по коліна.

Свою роботу демонструє й МНС. З підйомника, яким зазвичай рятують людей від  пожежі, сьогодні збивають велетенські бурульки.

На подолання надзвичайної ситуації лише у Києві у них задіяно 80 одиниць техніки та 400 людей. 

"За минулу добу з 80 виїздів тільки 15 було для гасіння пожеж. Всі інші виїзди – для допомоги населенню", - розповідає керівник районного управління МНС Сергій Коновал.

Рятівники кажуть, що чистили б краще, якби  водії запаркованих авто йшли їм назустріч.

Звільнити столицю від снігового полону комунальникам і досі заважають щільно припарковані автівки. І навіть  тимчасова заборона не паркуватися у центрі столиці особливо не допомагає - водії її просто ігнорують.

Нахабно на очах у даішників машини стоять обабіч вулиці і просто під знаками. Наприклад,  один з припаркованих "Лексусів" не дає проїхати снігозбиральній техніці. Тепер тут - затор.

Синоптики  у найближчі кілька днів тішать прогнозом - снігу не буде. Але температура повітря  вночі знизиться до мінус 17.

У столиці - перший день без снігопаду

У столиці - перший день без снігопаду

Повʼязані теми:

Наступна публікація