Перша ділянка проспекту Перемоги буде оновлена до Дня Києва

Перша ділянка проспекту Перемоги буде оновлена до Дня Києва

На проспекті Перемоги буде укладено три шари асфальтобетону

Паралельно виконується реконструкція дорожнього покриття біля автостанції "Дачна".

До Дня Києва буде завершена реконструкція першої ділянки проспекту Перемоги - від в'їзду в Київ до проспекту Палладіна. Про це повідомили у комунальній корпорації "Київавтодор".

Основні роботи з укладання асфальту на даній ділянці проходили на травневі свята, коли інтенсивність руху на проспекті Перемоги була мінімальною. До Дня Києва планується завершити укладання асфальту в обох напрямках на ділянці від в'їзду в місто до проспекту Палладіна.

Паралельно виконується реконструкція дорожнього покриття біля автостанції "Дачна" і ремонт підземних пішохідних переходів.

"Прийняти рішення щодо реконструкції проспекту Перемоги було непросто через дефіцит фінансового ресурсу. Але необхідність реконструкції цієї магістралі давно назріла, адже через рік на місцях латок з'являться нові ями", - констатував в ефірі програми "Столиця" голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

За повідомленням прес-служби КМДА, на проспекті Перемоги буде укладено три шари асфальтобетону. У тому числі верхній шар, щебенево-мастиковий - новий матеріал, який використовувався під час реконструкції проспекту Бажана і добре себе зарекомендував.

"Сучасне тришарове покриття дозволить зберегти покриття в хорошому стані на багато років", - заявив Попов.

Всього на проспекті Перемоги передбачається реконструювати 406 тис. кв. м проїжджої частини, 150 тис. кв. м тротуарів і 17 підземних переходів. Також на всій магістралі будуть обладнані додаткові кишені для заїзду транспорту, встановлені енергозберігаючі ліхтарі і нові бар'єрні огорожі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація