Передсвяткові дороги Києва здивували водіїв відсутністю заторів

Передсвяткові дороги Києва здивували водіїв відсутністю заторів

У столиці день минувся без заторів

Очікуваного транспортного колапсу не сталося.

Жителі столиці на Великодні вихідні масово виїжджають із міста. Однак цього разу традиційних заторів у п'ятницю не було, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Останній робочий день перед вихідними у столиці водії давно охрестили "днем визволення Києва" від автомобілів. Багато людей їдуть до родичів, по селах або мандрувати, тому затори в такі дні – звичайне явище.

Цього разу до тривалих святкових вихідних додавався і початок дачного сезону. Але очікуваного апокаліпсису на столичних дорогах не сталося. Затори сягнули лише 5 з 10 можливих балів. А пік їх припав на період між 14:00 та 15:00 годинами.

Київ потерпає від тисняв

Київ потерпає від тисняв

У ДАІ це пояснили двома факторами: коротким робочим днем і досвідом попередніх святкувань, який примусив передбачливих автомобілістів виїхати з міста якомога раніше.

Проблемним увечері був лише трафік поблизу великих супермаркетів. Усі мости та виїзди з міста була цілком вільні. Якщо десь на околицях і виникали тягнучки, то великих проблем вони не створювали.

Самі автомобілісти пояснюють феноменально вільні дороги вечором п'ятниці ціною на бензин та економічною кризою, котра змусила багатьох водіїв пересісти на громадський транспорт.

Як повідомлялося, у лютому Київ "скували" 10-бальні затори через снігопад.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація