Павличенко розповів, як генерал казав йому: "Ми знаємо, що ти не вбивав"

Павличенко розповів, як генерал казав йому: "Ми знаємо, що ти не вбивав"

Павличенко говорить, що ні в чому не винен / Фото: ТСН.ua

Киянина нібито залякували під час слідства.

Засуджений за вбивство київського судді Сергія Зубкова Дмитро Павличенко розповів про тиск, який здійснювалося на нього під час слідства.

За його словами, відразу після затримання його в одних трусах і майці привезли в управління міліції.

Читайте також: Павличенко розповів, хто міг убити Зубкова

"Завели в якусь кімнату, де було п'ятеро чоловіків. Лаяли, погрожували. Потім відвели в кабінет начальника, де був генерал Олексій Крикун (тодішній начальник столичної міліції. - ГПУ). Він жартував, що я - спритний, так добре убив Зубкова, що мені потрібно видати нагороду за смерть "негідника". Я кажу, що суддя нічого поганого не зробив. Після цього Крикун запропонував угоду: "Ми знаємо, що ти не вбивав, але у тебе не вистачить ресурсів це довести. Тому бери на себе, а ми зробимо так, що отримаєш 10 років і через п'ять вийдеш. Якщо не візьмеш, посадимо довічно і тебе, і дружину, і старшого сина. Молодшого в дитбудинок віддамо", - розповів Павличенко в інтерв'ю Газеті по-українськи.

"Було дуже важко. Відчував себе беззахисним і пригніченим через те, що якісь негідники в погонах чинять свавілля і намагаються знищити родину. Не погодився. На моїй справі поставили червону смужку - "Схильний до суїциду". Думаю, ще в ізоляторі хотіли вбити. Не били, але більше двох діб тримали в кайданах. На сина чинили психологічний тиск. Він молодий, не має досвіду протистояти. Написали йому сценарій, за яким повинен відтворити злочин. Він все виконав, але протокол не підписав", - розповів засуджений.

Читайте також: В інтернеті з'явилося відео зізнання Павличенка у вбивстві

Нагадаємо, Дмитра Павличенка і його сина Сергія визнали винними у вбивстві судді Шевченківського райсуду столиці 42-літнього Сергія Зубкова торік у березні. Дмитро отримав довічний термін, а його син - 13 років в'язниці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація